Wielkie zmiany w sklepach Lidla. TOTALNA nowość

2020-10-07 11:13
Lidl sklep
Autor: Shutterstock Lidl sklep

Sery to obok słodkich i słonych przekąsek idealnie produkty na imprezę czy romantyczną randkę. Idealnie sprawdzą się jako dodatek do win czy jako składnik koreczków. Już niebawem w stałej ofercie Lidla pojawią się nowe, smakowite sery z różnych zakątków Europy prezentowane w koszach wiklinowych.

Nowa oferta sieci pozwoli na skomponowanie niepowtarzalnej deski serów. W asortymencie pojawią się bowiem produkty pochodzące z różnych krajów, wyprodukowane z różnych rodzajów mleka, nierzadko z ciekawymi dodatkami. Wśród nowości będzie m.in. rolada kozia, Wensleydale z pomarańczą i czekoladą, Fourme d’Ambert, Comte i rolada owcza. Produkty zostały dobrane tak, by zaprezentować możliwie najbogatszą ofertę rodzajów i smaków, w przystępnych małych gramaturach i atrakcyjnych, lidlowych cenach.

Zobacz także: Szczepionka na koronawirusa gotowa jeszcze w tym roku? Szef WHO: "Jest nadzieja"

Klienci z pewnością nie przeoczą ekspozycji, bo sery będą ułożone w lodówkach, w wiklinowych koszach. Koncept ten pierwotnie przetestowany został w części sklepów Lidl jesienią zeszłego roku. Pomyślny odbiór oferty przez klientów zaowocował jej rozszerzeniem na wszystkie sklepy. Nowa oferta dostępne jest we wszystkich sklepach Lidla  już  od poniedziałku, 5 października.

Sprawdź również: Taksówkarze są wkurzeni. Uber i Bolt nadal bez licencji?

deska serów w Lidlu
Autor: LIDL deska serów w Lidlu
Lekarze z Tarnowa mają bezprzewodowe stetoskopy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze