Anna Guzik. Los bywa przewrotny

i

Autor: Kasia Zaremba

"Wolni od długów" - czy Annie Guzik uda się pomóc rodzinie oszukanej na olbrzymie pieniądze?

2021-06-10 17:00

Podżyrowanie kredytu nieodpowiedniej osobie może nieść ze sobą poważne konsekwencje. W 3. odcinku programu "Wolni od długów", który Polsat wyemituje w czwartek 10 czerwca o godz. 20.00 poznamy historię Mirosława i Agnieszki z miejscowości Granne w woj. podlaskim. Przez niewłaściwą decyzję mają do spłaty 1 mln 800 tys. kredytu. Mogą stracić dorobek życia i trafić z rodziną na bruk. Czy eksperci programu "Wolni od długów" pomogą rodzinie Trusiaków?

Agnieszka i Mirosław Trusiakowie mieszkają w położonej nad Bugiem, przepięknej podlaskiej miejscowości Granne. Mają rzech synów: Stasia, Antosia i Frania. Agnieszka piecze torty i działa w kole gospodyń wiejskich. Mirosław to złota rączka, potrafi zrobić remont i naprawić każdą maszynę. Jest też członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Agnieszka i Mirosław Trusiakowie są rolnikami, w rodzinnym gospodarstwie produkują mleko.

Kilka miesięcy temu padli ofiarą oszusta. Handlarz krów, którego znali od dłuższego czasu i któremu ufali, namówił ich na podżyrowanie kredytu. Mieli zrobić dobry interes na wspólnym ściągnięciu z Łotwy stada krów

Potężne długi Polaków. Rekordzista musi oddać 76 milionów złotych!

Pierwszy wniosek o kredyt bank odrzucił. Znajomy złożył więc drugi wniosek, który został pozytywnie rozpatrzony. Krowy kupiono i wszystko wydawało się iść dobrze do momentu, w którym Trusiakowie otrzymali wezwanie do spłaty kredytu i dowiedzieli się, że zostali oszukani.

Mają teraz do spłaty milion 800 tys. zł, mniej krów w stadzie (30 zamiast 50), brakuje im pieniędzy na pełnowartościową paszę, więc znacznie obniżyły się dochody gospodarstwa. Boją się, że stracą gospodarstwo, które jest w rękach rodziny Mirka od kilku pokoleń.

Sonda
Czy oglądasz nowy program Anny Guzik "Wolni od długów"?

Eksperci „Wolni od długów” podejmują się wyzwania. Konieczne stają się negocjacje ze znajomym, który ściągnął na Agnieszkę i Mirka kłopoty. Do tej pory mężczyzna nie chciał rozmawiać z Trusiakami. Czy Piotrowi Ikonowiczowi uda się spotkać z nieuczciwym przedsiębiorcą?

"Wolni od długów" na Polsacie. Anna Guzik pomaga 79-latkowi zadłużonemu na 100 tys. zł

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany