paliwo tankowanie

i

Autor: Pexels

Ceny paliw

Wróci wakacyjna promocja na paliwo? Inne sieci mogą podążyć śladami Orlenu

2023-05-30 7:40

Jak podaje "Rzeczpospolita" Orlen szykuje obniżkę cen paliw na wakacje. Podobnie jak w ubiegłym roku, kierowcy mają dostać 30 groszy zniżki za każdy litr zakupionego diesla i benzyny, z limitem tankowania. Prawdopodobnie na podobny ruch zdecydują się także inne sieci stacji paliw.

Powrót wakacyjnej promocji na paliwo?

Wedle doniesień "Rz", wkrótce "Orlen zamierza wystartować z wielką akcją promocyjną obejmującą zniżki za tankowanie paliw płynnych oferowanych na krajowych stacjach". "Nowi i dotychczasowi uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay prawdopodobnie będą mogli dostać 30 gr rabatu za litr diesla i benzyny – wynika z naszych informacji. Nie będzie można jednak tankować do woli. W sprawie określenia limitu zakupów z rabatami prowadzone są jeszcze analizy. Te – jak ustaliliśmy – są na ostatniej prostej i wkrótce Orlen ma ujawnić szczegóły" - czytamy.

Jak wskazano, "co do zasady akcja promocyjna Orlenu, dotycząca wakacyjnych rabatów ma być bardzo podobna, albo wręcz identyczna, do tej przeprowadzonej rok temu". "Akcja Orlenu zapewne będzie miała duży wpływ na całą branżę i dystrybutorów paliw. Rok temu podobne wakacyjne akcje promocyjne jak Orlen (a niektóre nawet lepsze) zorganizowały m.in. sieci BP, Shell, Circle K. oraz Moya. Część firm, w tym płocki koncern, nawet je przedłużyła" - podkreśla gazeta.

Orlen zapytany przez "Rzeczpospolitą o szczegóły tegorocznej wakacyjnej oferty paliwowej odpisał, że "o wszystkich akcjach promocyjnych informuje najpierw za pomocą oficjalnych kanałów komunikacji". "Z kolei pytany o efekty ubiegłorocznej akcji, w tym czy i o ile wzrosła liczba klientów Orlenu oraz ile zatankowali paliw, podał, że tego rodzaju danych nie ujawnia" - czytamy.

Pieniądze to nie wszystko LINK4
Sonda
Czy ceny paliw są za wysokie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze