300 plus - wyprawka szkolna. Wyszukiwarka wniosków. Jak sprawdzić status wniosku?

i

Autor: Pixabay 300 plus - wyprawka szkolna. Wyszukiwarka wniosków. Jak sprawdzić status wniosku?

Wyprawka szkolna 2021: Plecaki za 49 zł w Biedronce. Tanie akcesoria szkolne

2021-08-02 17:23

Jak tanio skompletować wyprawkę na nowy rok szkolny? Chociaż za nami dopiero połowa wakacji, to coraz mniej czasu zostało do 1 września 2021 r., a rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni uczniowie polskich szkół stawią się w klasach, aby rozpocząć kolejny etap swojej nauki. Lepiej już teraz wyposażyć swoje pociechy i wypełnić ich tornistry. Gdzie tanio kupić rzeczy na rozpoczęcie roku szkolnego? Specjalną ofertę przygotowała Biedronka, która oferuje tanie plecaki, zeszyty i inne akcesoria niezbędne każdemu uczniowi.

Wrzesień to co roku okres kiedy rodzice muszą przygotować się na większe wydatki. Dlatego warto wiedzieć, gdzie tani skompletować szkolny niezbędnik. Zakupy do szkoły warto zrobić z wyprzedzeniem, żeby tuż przed 1 września nie stać w długich kolejkach i nie szukać ostatnich produktów na pustoszejących regałach. Przeglądając oferty sklepów znajdziemy dużo okazji na tak nieodłączne elementy szkolnej wyprawki jak tornistry, torby, zeszyty, długopisy czy flamastry.

Dobry START ruszył. Polacy dostali już 240 mln zł na wyprawki dla dzieci

Biedronka rozpoczęła ofertę "Połączenie... szkolne", w której oferuje mnóstwo atrakcyjnych promocji na szkolne wyposażenie. Plecak szkolny, podstawowy element każdej wyprawki kupimy w Biedronce za mniej niż 50 zł. W ofercie znajdziemy także 60-kartkowe zeszyty A% w różnych wzorach za 1,79 zł. Żeby było czym pisać w tych zeszytach Biedronka sprzedaje także wesołe długopisy wymazywalne Kayet. Trzysztukowy zestaw kosztuje 9,99 zł.

Szkolny worek na kapcie kosztuje w Biedronce 5,99 zł a piórniki dostaniemy za 29,99 zł. Opakowanie ołówków lub kredek to 2,99 zł. Za 9,99 zł kupimy szkolny planer i tablice motywacyjną, żeby młody uczeń miał wszystko pod kontrolą. Na zajęcia plastyczne farby akwarelowe kupimy za 8,99 zł. Tyle samo kosztują kredki ołówkowe w 12 kolorach. Za plastelinę z 12 kolorami zapłacimy 5,99 zł. Na nadmiar notatek przyda się segregator za 9,99 zł. Do ćwiczenia umysłów ścisłych przyda się zestaw matematyczny z cyrklem za 8,99 zł. Uzupełni go zestaw linijek elastycznych za 3,99 zł. A przyszłym muzykom przyda się flet szkolny za 6,99 zł.

Opuszczona szkoła ogrodnicza koło Elbląga
Najnowsze