30. Forum Ekonomiczne Karpacz: Olgierd Cieślik

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express 30. Forum Ekonomiczne Karpacz

Karpacz 2021. Szara strefa branży minimalizuje się

2021-09-07 22:41

Totalizator Sportowy w tym roku obchodzi 65- lecie istnienia. W czasie pandemii część graczy przeszła do sieci, pojawili się nowi gracze w legalnym kasynie internetowym. Co roku Totalizator przekazuje miliony na sport i kulturę. O działalności Totalizatora rozmawialiśmy podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu z prezesem Olgierdem Cieślikiem

Totalizator Sportowy obchodzi w tym roku 65. urodziny, Firma podobnie jak inne branże odczuła skutki pandemii. Zamknięte kolektury, spadek sprzedaży naziemnej ale też znaczący wzrost liczby graczy w internecie na lotto.pl. Pojawili się też nowi gracze w kasynie internetowym. Pandemia przyśpieszyła rozwój biznesu w internecie.

Prezes Cieślik mówił nam też o szarej strefie w branży. Ona nadal jest obecna, ale znacząco minimalizuj się. Zmiany nastąpiły po nowelizacji ustawy w 2017 roku. Totalizator planuje dalszy rozwój zarówno online jak iw  kanale naziemnym W dalszym ciągu będzie przeznaczać wielkie pieniądze na rozwój sporu i kultury. To ponad 100 ml rocznie. 

Karpacz 2021 - Olgierd Cieślik: Szara strefa branży minimalizuje się
Najnowsze