Żabka otworzyła sklep dla narciarzy pod skocznią Małysza [GALERIA]

2020-02-14 12:46 oprac. AG

Żabka uruchomiła pierwszy sklep pawilonowy pod skocznią narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Sklep ma działać cały rok: zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Na półkach znajdą się produkty, po które chętnie sięgną miłośnicy sportów.

Żabka uruchomiła sklep pawilonowy pod skocznią im. Adama Małysza w Wiśle. Na powierzchni 68 mkw nie zabraknie produktów, po które chętnie sięgną turyści. W ofercie znajdą się również ciepłe napoje i przekąski. Odwiedzający placówkę będą mogli skorzystać z kącika gastronomicznego Żabka Café, w którym oferowane będą świeżo parzone kawy, w tym latte, espresso czy cappuccino. Głodni sportowcy będą mogli skusić się na liczne przekąski serwowane na ciepło, mi.in hot-dogi, panini czy zapiekanki. Sklep zlokalizowany jest na terenie parkingu przy wiślańskiej Skoczni, przynależącym do Polskiego Związku Narciarskiego.

Jak na zakupach nie wpaść sidła oszustów?

Szacuje się, że w tym miejscu w Wiśle pojawia się nawet 600 tys. turystów rocznie. W pobliżu obiektu znajduje się też czynny przez cały rok wyciąg krzesełkowy, a sklep z pewnością będzie również chętnie odwiedzany przez turystów i fanów sportów zimowych, korzystających z uroków zimy w stacjach narciarskich Nowa Osada, Cieńków i Klepki.

Zakaz handlu 2020

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 21 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda klientów, którzy w ponad 6 tys. placówkach mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło w kąciku gastronomicznym Żabka Café.