Różowy hot-dog

Żabka zaskoczyła klientów na Walentynki. Różowy Love Dog w Żabce [ZDJĘCIA]

2023-02-14 13:14

Był już czarny hot dog z okazji Black Friday. Teraz Żabka przygotowała wersję kultowej przekąski na Walentynki. W ofercie pojawił się różowy Love Dog. Limitowana seria jest dostępna w sprzedaży od 13 do 28 lutego 2023 lub do wyczerpania zapasów.

Love Dog – różowy hot dog w Żabce

W 2022 roku w sklepach Żabka sprzedano prawie 74 mln hot dogów. Dużym sukcesem okazał się Black Dog, czyli limitowana, czarna wersja ciepłej przekąski, przygotowana z okazji Black Friday. Z okazji Walentynek Żabka przygotowała dla swoich klientów kolejną limitowaną wersję hot doga. Love Dog to połączenie różowej bułki, kiełbaski z dodatkiem żurawiny i specjalnego pikantnego sosu na bazie przecieru z mango z dodatkiem czerwonej ostrej papryki. Klienci sieci będą mieli także możliwość skomponowania jego własnej wersji.

Różowy hot dog będzie dostępny w sprzedaży od 13 do 28 lutego br. lub do wyczerpania zapasów, w regularnej cenie 5,99 zł, a z aplikacją Żappka w cenie 4,99 zł. W walentynki, czyli 14 lutego użytkownicy Żappki będą mogli kupić produkt w promocyjnej cenie 3,99 zł.

Różowy hot dog także w Żabce Nano

Z okazji walentynek, od 13 do 19 lutego br., w Żabce Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie ,Love Dog będzie przygotowywał także Robbie – robot stworzony specjalnie dla konceptu Żabka Nano w oparciu o rozwiązania sztucznej inteligencji.

Walentynkowe upominki w Żabce

W okresie od 1 do 14 lutego br., w sklepach Żabka znaleźć można także okolicznościowe słodycze na Walentynki, m.in. bombonierki, żelki, lizak czekoladowy serce, a także jabłka walentynkowe z napisem „I love you”. Dodatkowo w walentynki klienci będą mogli zakupić bukiety róż.

Sonda
Obchodzisz walentynki?
Tańczące z promocjami 09.02.2023
Najnowsze