Zachować marzenia i przekładać je na rzeczywistość.  Wojciech Balczun, menedżer i muzyk, dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: YouTube/Akademia Zarządzania i Rozwoju

Zachować marzenia i przekładać je na rzeczywistość. Wojciech Balczun, menedżer i muzyk, dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

2020-10-19 0:00

– Niczym nie różnię się od osób, które dziś muszą dokonywać wyborów. W liceum czy na studiach też miałem swoje marzenia. Grałem w zespołach, chciałem rozwijać się jako muzyk. Ale z tyłu głowy zawsze tkwiło mi to, że muszę też robić inne rzeczy – zdobywać doświadczenie – mówi Wojciech Balczun, były prezes Kolei Ukraińskich i PKP Cargo, absolwent m.in. politologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, w wypowiedzi dla nowej platformy edukacyjnej Akademia Zarządzania i Rozwoju (www.azir.edu.pl).

Wojciech Balczun, który ukończył również studia podyplomowe MBA, walidowane przez Rotterdam School of Management Erasmus University, przekonuje, że trzeba zachować marzenia i przynajmniej próbować przekładać je na rzeczywistość, a jednocześnie realizować bardzo poważne projekty biznesowe. – Z jednej strony można być odpowiedzialny człowiekiem, który zakłada krawat i uczestniczy w poważnych przedsięwzięciach, wymagających i obciążonych ogromnym stresem, a jednocześnie brać instrument i równolegle wypełniać drugą część swojej duszy. To trudne, ale trzeba próbować. Nie mówię, że mi się to udało. To walka, którą wciąż toczę – dodaje Wojciech Balczun.

W jaki sposób udaje się to pogodzić? Były prezes PKP Cargo uchyla rąbka tajemnicy słuchaczom AZiR: 

Akademia Zarządzania i Rozwoju, dostępna pod adresem azir.edu.pl, to innowacyjna platforma łącząca świat nauki ze światem praktyków. Jest ona miejscem, w którym znani menedżerowie, naukowcy i osoby będące autorytetami w różnych dziedzinach, dzielą się swoimi przemyśleniami, radami i wskazówkami z osobami rozpoczynającymi karierę zawodową lub zastanawiającymi się nad wyborem kierunku studiów. Misją AZiR jest wspieranie procesu edukacji i rozszerzanie go o praktyczne wskazówki oraz doświadczenia liderów biznesu i ekspertów, tak aby pomóc młodym ludziom wybrać kierunek studiów zgodny z ich zainteresowaniami i predyspozycjami.

Więcej informacji na naszej stronie https://azir.edu.pl/

Akademia Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: Materiały Prasowe
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze