komputery

i

Autor: pixabay

Zamiast kupować, komputer możesz wynająć

2020-11-25 9:56

Startuje innowacyjna usługa dla firm - Ratonament. Komputronik wprowadza do swojej oferty unikalną na rynku ofertę – Ratonament. To wynajem długoterminowy sprzętu wraz z oprogramowaniem i pełną opieką serwisową bez konieczności kupowania sprzętu. Na początek klienci będą mogli skorzystać z trzech wariantów oferty.

Na 24 lub 36 miesięcy

Ratonament do doskonała oferta dla małych, średnich i dużych firm polegająca na wynajmie gotowego stanowiska do pracy na 24 lub 36 miesięcy. W ramach miesięcznego abonamentu klient otrzymuje komputer stacjonarny z monitorem oraz niezbędne oprogramowanie antywirusowe i pakiet Office 365. Dodatkowo w ramach usługi Komputronik oferuje wsparcie konfiguracyjne i serwisowe oraz Gwarancję Beztroski. Po upływie okresu wynajmu klient zwraca sprzęt i może skorzystać z nowej oferty. Produkt powstał we współpracy  Komputronik z Leaslink – wiodącym operatorem leasingowym e-commerce.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak dostosować nowe technologie do wspierania pracy zdalnej

Wynajem w koszty

Ratonament to innowacyjna usługa na rynku elektroniki. Jest skierowana przede wszystkim do firm. Przedsiebiorca które otrzymuje fakturę za wynajem kompletnego stanowiska do pracy i może w pełni ją zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Jako pierwsi oferujemy klientom nie tylko sam sprzęt do pracy, ale także niezbędne oprogramowanie i pakiet usług serwisowych wraz z ubezpieczeniem- komentuje Marcin Mordak, Dyrektor Sieci Sprzedaży Komputronik

ZOBACZ TEŻ; Ponad 5 milionów Polaków pracuje zdalnie

Ile za wynajemWynajem zaczyna się już od 99 zł miesięcznie w ramach wariantu Basic. Składa się on z komputera Komputronik Nano X100, monitora, oprogramowania Office 365 i antywirusa McAfee oraz pakietu serwisowego z pełną konfiguracją i Gwarancji Beztroski. Drugą opcją jest wariant Medium z miesięcznym abonamentem od 119 zł. Decydując się na tę opcję klient otrzymuje komputer Komputronik Nano X300 wraz z monitorem, pakietem usług i oprogramowaniem. Najmocniejszy pakiet – Pro – kosztuje od 159 zł miesięcznie z komputerem Komputronik Infinity X500, monitorem i pozostałymi usługami.

Wszystkie pakiety zawierają Gwarancję Beztroski – zabezpieczenie sprzętu od awarii i przypadkowych uszkodzeń oraz Usługi Serwisowe, w skład których wchodzi pełny pakiet pre-konfiguracyjny przygotowujący sprzęt do pracy według indywidualnych potrzeb klienta oraz opieka serwisowa zapewniająca płynną pracę sprzętu i oprogramowania w czasie obowiązywania umowy Ratonamentu.Z usługi można skorzystać online oraz w wybranych salonach stacjonarnych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze