Złote Laury dla liderów

2021-10-23 7:37
Złoty Laur Super Biznesu 2021
Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS

Złote Laury „Super Biznesu” zostały rozdane po raz ósmy. Statuetki dla najlepszych firm i instytucji gospodarczych wręczono zwycięzcom podczas uroczystej gali w Hotelu Bellotto w Warszawie. Kapituła wyróżniła i nagrodziła tych, którzy wywarli ogromny wpływ na polską gospodarkę, a w dobie pandemii doskonale poradzili sobie na rynku. Kto w tym roku otrzymał statuetkę za wybitne osiągnięcia?

Statuetki Złoty Laur „Super Biznesu” wręczane są najlepszym firmom i instytucjom już od ośmiu lat. Zwykle otrzymują je firmy, przedsiębiorstwa i instytucje doskonale radzące sobie na rynku i rozwijające polską gospodarkę. W tym roku kapituła postanowiła szczególnie wyróżnić tych, którzy nie tylko przysłużyli się polskiej gospodarce, ale i potrafią przez pandemiczny kryzys przejść  suchą stopą. Złote Laury przyznaliśmy w ośmiu kategoriach. Wyjątkowo w tym roku, w związku z 30. urodzinami „Super Expressu” przyznaliśmy też nagrodę specjalną - firma 30-lecia. Wśród gości znaleźli się wicepremier Jacek Sasin, Artur Soboń, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju oraz liczni prezesi firm kluczowych dla polskiej gospodarki. Do zwycięzców swoje gratulacje skierował premier Mateusz Morawiecki, który w związku z obowiązkami przebywał w Brukseli, więc na rozdaniu Złotych Laurów Super Biznesu mógł być obecny jedynie online. Uroczystą galę poprowadziła Anna Popek, a uświetnił ją koncert zespołu Sound&Grace. Nad bezpieczeństwem uczestników gali czuwali BISAF, producenci polskich maseczek ochronnych. Gratulujemy wszystkim laureatom!

Zwycięzcy tegorocznego plebiscytu:

Ambasador Polski na świecie: Iga Świątek i Grupa PZU SA

Transformacja energetyczna: PKN Orlen SA

Finanse: Polski Fundusz Rozwoju

Wspieranie Rozwoju Przedsiębiorczości: Żabka Polska sp. z o.o.

Innowacyjność: Link4 TU SA

Medycyna i Biznes: MSD Polska sp. z o.o.

Firma 30-lecia: Grupa Lux Med

Odpowiedzialny Pracodawca: Provident Polska SA

EKG 2021. Beata Daszyńska-Muzyczka. Pomoc dla przedsiębiorców w pandemii zostanie przedłużona
Sonda
Czy szczepienia na koronawirusa powinny być obowiązkowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze