Zwycięzcy Złotych Laurów Super Biznesu 2020

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/ SUPER EXPRESS Zwycięzcy Złotych Laurów Super Biznesu 2020

Złote Laury Super Biznesu rozdane! [ZDJĘCIA]

2020-11-28 7:19

Po raz siódmy przyznaliśmy statuetki Złotych Laurów "Super Biznesu". W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, z laureatami prestiżowej nagrody spotkaliśmy się w wirtualnym świecie. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Paweł Borys, prezes PFR oraz Anna i Robert Lewandowscy. Uroczystość uświetnił niepowtarzalny koncert jednej z największych gwiazd programu TVP "The Voice Kids". Gratulujemy wszystkim laureatom!

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną czwartkowe wydarzenie miało formułę on-line. Prowadzący: Hubert Biskupski - szef “Super Biznesu” i zastępca red. naczelnego “Super Expressu” oraz prezenterka Anna Popek, z nagrodzonymi łączyli się drogą internetową. Złoty Laur Super Biznesu to prestiżowa nagroda przyznawana osobom, instytucjom i przedsiębiorstwom za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce. Została ona stworzona w 2014 roku z okazji 25-lecia wolności gospodarczej Polski i 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

ZOBACZ KONIECZNIE: TARCZA 2.0. Pieniądze dla firm od rządu. Jak dostać? WARUNKI i DATY

W tym roku przyznane zostały dodatkowo nagrody w dwóch kategoriach specjalnych: OSOBOWOŚĆ ROKU oraz FIRMA 10-LECIA. Na zakończenie gali wręczenia prestiżowych statuetek widzowie mieli okazję zobaczyć koncert jednej z największych gwiazd "The Voice Kids" Zuzanny Jabłońskiej, która dotarła do finału w pierwszej edycji muzycznego show TVP.

Prezes PKN Orlen złożył Super Biznesowi życzenia na 10-lecie powstania

Premier Mateusz Morawiecki:

Tegoroczna 7. edycja przyznania nagrody Złotego Lauru ma szczególne znaczenie. Pokazuje, że nawet w dramatycznych okolicznościach polskie firmy, polscy przedsiębiorcy odważnie podejmują bardzo trudne zadania. Wieniec laurowy był starożytności symbolem zwycięstwa w równej walce. Złote Laury, które dzisiaj odbierają laureaci, również są nagrodą za zwycięstwo. Tyle, że ta walka była i jest wyjątkowo nierówna. Tym większe należy się uznanie zwycięzcom, którzy tak trudnych warunkach nie boją się rozwijać. Podejmować odważne decyzje biznesowe, inwestować, ale też chronić miejsca pracy czy pomagać społecznie.

Anna Lewandowska:

Bardzo dziękuję w imieniu moim i mojego męża. Pandemia koronawirusa całkowicie zdominowała życie nas wszystkich, ale jako ludzie nie zawiedliśmy. Sport nauczył nas przez wiele lat pokory i działania w zespole. Tą nagrodę chcielibyśmy zadedykować lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim wszystkim tym, którzy na codziennie walczą z pandemią. To oni powinni zdobywać tego laury. Chciałabym serdecznie podziękować i wszystkim życzyć zdrowia.

Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen:

Bardzo dziękuję za to zaszczytne wyróżnienie. Złoty laur dziesięciolecia, to tak naprawdę kwintesencja 10 lat firmy, która bardzo dynamicznie się rozwijała i mocno inwestowała. Dziś możemy wprost powiedzieć, że PKN Orlen jest to najbardziej wartościowa polska marka, która reprezentuje nas na całym świecie. Korzystając z okazji, że “Super Biznes” świętuje 10-te urodziny chciałem życzyć następnych 10 i 100 lat tak wspaniałego funkcjonowania i bycia tym głosem przedsiębiorców w świecie biznesu.

Paweł Borys, prezes PFR:

Bardzo dziękuję za wyróżnienie w tak trudnym roku.J est to też symboliczny moment, ponieważ dzisiaj ogłosiliśmy tarczę finansowo 2 0, co niestety pokazuje, że pandemia cały czas jest z nami. Dlatego zrobimy wszystko, aby  przedsiębiorcy i pracownicy czuli się możliwie bezpiecznie. To olbrzymia praca wykonana przez cały zespół Polskiego Funduszu Rozwoju, za  którą jestem wszystkim pracownikom PFR bardzo zobowiązany i wdzięczny..

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze