McDonald's zmienia swoje logo. O co chodzi?

2018-03-08 14:57
MCDONALD'S
Autor: AP

McDonald’s zmienia swoje logo. Odwraca literę M o 180 stopni, uzyskując w ten sposób literę W jak Woman. Tak sieć gastronomiczna obchodzi Międzyanrodowy Dzień Kobiet.

McDonald’s odwraca literę w swoim logo o 180 stopni. Po takim zabiegu otrzymujemy literę "W" jak Woman (ang. kobieta)8 marca w serwisach społecznościowych możemy wszyscy zobaczyć nietypowy znak sieci McDonald's. Na żywo jest on dostępny w niewielu lokalizacjach, m.in. przed lokalem słynnej sieci fast-food w Lynwood, w Kalifornii.

Polecane: McDonald's znów rozdaje kawę za darmo

W taki nietypowy sposób sieć gastronomiczna odchodzi Międzynarodowy Dzień Kobiet. - Aby uczcić kobiety na całym świecie, po raz pierwszy w historii naszej marki, odwrócimy nasze słynne łuki z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, aby uczcić niezwykłe osiągnięcia kobiet, szczególnie tych, które pracują w naszych restauracjach - poinformowała Wendy Lewis, przedstawicielka kierownictwa firmy w rozmowie z Business Insider.

 


Źródło: rp.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze