Zdjęcie ilustracyjne - zakupy

i

Autor: Canva

Sieci handlowe

Znany market zamyka program lojalnościowy dla klientów. Co z zebranymi punktami?

2023-03-31 1:11

Programy lojalnościowe faktycznie utrzymują klientów sieci handlowych. W dobie gigantycznej inflacji ich znaczenie i wartość znacznie wzrosły. Tymczasem jeden ze sklepów wycofuje się z wieloletniego programu lojalnościowego. Kaufland poinformował o ważnych zmianach dotyczących PAYBACK. Co z punktami, które klienci zbierali do tej pory?

Zakupy w Kauflandzie. Zmiany w programie PAYBACK

Kaufland na swojej stronie internetowej zamieścił ważny dla klientów komunikat. "Kaufland podjął decyzję o wycofaniu się z programu. PAYBACK dostępny będzie w sklepach sieci do 30 kwietnia 2023 r. — do tego czasu możesz zbierać i wymieniać punkty PAYBACK na zakupy w Kauflandzie" — czytamy w nim. Sieć podaje, że od 1 maja 2023 r. Program PAYBACK nie będzie dostępny już w sklepach sieci Kaufland, ale karta pozostaje ważna i nadal można zbierać i wymieniać punkty PAYBACK u pozostałych blisko 300 Partnerów online lub offline, również używając karty PAYBACK wydanej w Kaufland. Jak informuje sieć, zebrane punkty PAYBACK nie stracą ważności po 30 kwietnia 2023 r. Jednak po tym terminie nie będzie możliwości wykorzystania ich w sklepach sieci Kaufland.

Skąd taka decyzja sklepu? "Decyzja o rezygnacji z PAYBACK jest podyktowana zmianą strategii marki w obrębie programów lojalnościowych. Atutem sieci Kaufland jest szeroki wybór artykułów wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Pracujemy nad nowymi korzyściami, które powinny ucieszyć naszych klientów. O szczegółach poinformujemy wkrótce" - piszą lakonicznie autorzy tekstów zamieszczonych na stronie sieci. 

Sonda
Czy robisz zakupy w markecie Dino"?
Pieniądze to nie wszystko - Anna Moskwa - E23: PL for UA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze