Kaufland

i

Autor: Shutterstock

Duże podwyżki dla pracowników w Kauflandzie. Pensje wyższe nawet o 400 zł

2022-01-17 13:39

Kaufland Polska od lat należy do sieci handlowych oferujących najwyższą płacę na stanowisku kasjer-sprzedawca. W tym roku firma po raz kolejny zwiększy wynagrodzenia zatrudnionym na wybranych stanowiskach nawet o 400 zł. Kaufland przeznaczy na ten cel 70 milionów zł.

Wychodząc naprzeciw rosnącym kosztom utrzymania sieć Kaufland po raz kolejny planuje przyznać pracownikom podwyżkę wynagrodzeń. Aktualna pensja w sieci Kaufland na stanowisku kasjer-sprzedawca wynosi do 4100 zł brutto. Po podwyżce, która będzie obowiązywać od 1 marca 2022 r., osoby pracujące na tych stanowiskach otrzymają wynagrodzenie w wysokości do 4500 zł brutto. Podwyżki wynagrodzenia obejmą też pracowników logistyki na wybranych stanowiskach.

Minister finansów: Zdecydowana większość podatników na Polskim Ładzie skorzysta

- Maksymalne wynagrodzenie na stanowisku kasjer-sprzedawca wzrośnie o 400 zł brutto w porównaniu do 2021 roku. Poza podwyżką wynagrodzenia postanowiliśmy także zwiększyć wysokość bonów świątecznych, jakie pracownicy otrzymują od pracodawcy z okazji Bożego Narodzenia oraz Wielkiejnocy. Zmiana ta dotyczy zdecydowanej większości pracowników – wyjaśnia Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Tańczące z promocjami 11.01.2022

Osoby pracujące w sieci Kaufland mogą liczyć także na szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, między innymi prywatną opiekę medyczną dla siebie oraz swoich bliskich, możliwość ubezpieczenia grupowego, bony na Boże Narodzenie oraz Wielkanoc, dodatkową wypłatę emerytalną, pomoc w trudnych sytuacjach życiowych, a także dostęp do kafeterii MyBenefit, która umożliwia wybór benefitów wg indywidualnych potrzeb pracowników. Kaufland wspiera również młodych rodziców, zapewniając im m.in. wyprawkę dla dziecka.

Sonda
Przeciętne wynagrodzenia. Zarabiasz mniej czy więcej?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze