SuperBiz wiadomości Absolwenci uczelni znajdą pracę w Kauflandzie

Absolwenci uczelni znajdą pracę w Kauflandzie

03.03.2017, godz. 13:37
Kaufland
Kaufland foto: Przemysław Szyszka

Sieć sklepów Kaufland oferuje studentom praktyki, a absolwentom uczelni roczne staże. Żacy mogą zdobywać tam doświadczenie zawodowe, pracując w sklepie lub biurze firmy.

Jeśli jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem uczelni wyższej, to możesz zdobyć doświadczenie zawodowe w sieci sklepów Kaufland.

Zobacz: Lidl zatrudni pracowników. Oferuje 220 miejsc pracy

W ramach programu Absolwent można zdobyć doświadczenie w czterech działach: departamencie sprzedaży, zakupu, pionie kadr i płac, departamencie logistyki. Współpraca może trwać nawet rok. Jak podaje sieć, aby zakwalifikować się do programu Absolwent należy być osobą z potencjałem, zaangażowaną, otwartą, ambitną w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, odporną na stres oraz gotową do pracy poza miejscem zamieszkania, a także chcącą rozwijać się w strukturach sprzedażowych międzynarodowego przedsiębiorstwa. Roczny program wdrożenia polega na poznaniu specyfiki pracy w dziale artykułów świeżych oraz artykułów spożywczych, a następnie otwiera możliwości awansu na stanowisko Menedżera Marketu.

Zobacz: Koniec tanich ksiażek w Polsce?

Kaufland zachęca też studentów do wzięcia udziału w płatnych praktykach wakacyjnych. Praktyki mogą trwać od jednego do trzech miesięcy. Firma oferuje możliwość rozwoju w działach zajmujących się sprzedażą, logistyką, polityką personalną, nadzorem i eksploatacją marketów, zakupem produktów i usług czy zarządzaniem nieruchomościami.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: