SuperBiz wiadomości Chcesz mieć uśmiech Julii Roberts? Teraz to możliwe za 20 tys. zł!

Chcesz mieć uśmiech Julii Roberts? Teraz to możliwe za 20 tys. zł!

20.02.2017, godz. 16:02
kobieta, uśmiech, szczęśliwa kobieta, radosna kobieta, szczęście, radość, uroda
foto: Materiały prasowe

Zawsze marzyłeś o uśmiechu jak gwiazda filmowa? Teraz będzie to możliwe także w Polsce. Uzębienie wybranej gwiazdy filmowej, o naturalnym wyglądzie lub po prostu według indywidualnego projektu będzie można kupić już za 20 tys. zł.

Już wkrótce w Polsce będzie dostępna innowacyjna metoda usług stomatologicznych, dzięki której będzie możliwe indywidualne dobranie uśmiechu. Produkcja białych i równych, ale naturalnie wyglądających zębów została wynaleziona w Brazylii. Kolory uzębienia dobierane są według zaleceń klienta, a naukowcy nauczyli się kopiować kształt prawdziwych zębów – licówek, koron i mostów.

Zobacz także: Scarlett Johansson najbardziej dochodową gwiazdą w 2016 roku [ZDJĘCIA]


Dzięki zeskanowaniu i obróbce cyfrowej oraz technologii video pacjent może mieć dokładnie takie zęby, jakie sobie wymarzy.
Proteza uśmiechu „od piątki do piątki" ma kosztować ok. 20 tys. zł. Metoda SKYN Concept zakłada również, że gromadząc w bazie danych informacje o uzębieniu, licówki za zgodą właściciela mogą zostać udostępnione innym klientom. Tym sposobem uśmiech a'la Julia Roberts może być już wkrótce możliwy także w Polsce.

Dla chętnych istnieje również opcja charytatywna – można ufundować swój uśmiech drugiej osobie.

 

Źródło: /innpoland.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: