Netflix

i

Autor: PxHere Ranking serwisów streamingowych i VOD za 2021 rok

Canal Plus i Netflix łącza siły. Za pełną ofertę zapłacisz grosze

2021-08-03 10:42

Netflix i Canal Plus podjęły kolejny ważny krok w swojej współpracy, dzięki której klienci mogą wykupić ofertę w obu dostawców treści w korzystnej cenie. W pierwszym miesiącu będzie obowiązywała promocyjna cena, niższa o 25 zł niż standardowa. Co więcej, będzie można wycofać subskrypcję w każdej chwili. Choć dało się wcześniej korzystać z Netfliksa za pośrednictwem dekodera Canal Plus, to teraz oferta będzie dotyczyć także usługi internetowej telewizji. Firma chwali się, że w ten sposób stworzyła ogromną bazę filmów i seriali w korzystnej cenie.

Netflix i Canal Plus w jednym, korzystnym abonamencie

Canal Plus współpracuje z Netfliksem już od września 2019 roku. Dzięki temu klienci mogli korzystać z popularnej platformy za pomocą dekodera telewizji kablowej, oczywiście za opłatą. Właśnie została wprowadzona możliwość wykupienia wspólnego pakietu Canal Plus online i Netflix w abonamencie za 65 zł miesięcznie. Co więcej, w pierwszym miesiącu można skorzystać z promocji i obniżyć cenę nawet do 40 zł. 

ZOBACZ: Netflix wprowadził nową funkcję. Duże ułatwienie

To koniec Netflixa? PiS chce założyć Polakom PiSflixa? Komentarz Adama Federa [WIDEO]

Netflix i Canal Plus Online za 65 zł miesięcznie

Canal Plus Online funkcjonuje na polskim rynku od wiosny 2020 roku. W jego ramach mamy dostęp do treści VOD, czyli seriali, czy filmów oraz do 17 kanałów satelitarnych Canal Plus Polska. Abonament kosztuje 45 zł miesięcznie (20 zł przez pierwszy miesiąc). Z kolei Netflix oferuje również ogromną bazę VOD i jest obecnie największym tego typu operatorem w Polsce. W zależności od wybranego przez klienta planu, koszt to od 34 do 52 zł miesięcznie.

Wychodzi więc na to, że oferta jest dosyć korzystna, bo kupując obie usługi oddzielnie, zapłacilibyśmy od 79 do 97 zł miesięcznie. Natomiast korzystając z nowej oferty, w pakiecie Netflix i Canal Plus Online zapłacimy 65 zł. Ponadto w pierwszym miesiącu korzystania z abonamentu, cena wyniesie 45 zł, a jeśli zaznaczymy zgody marketingowe, otrzymamy dodatkowe 5 zł rabatu. 

Sonda
Czy cena abonamentu za serwis streamingowy Netflix w Polsce jest odpowiednia?

Netflix wciąż w czołówce w Polsce

Według badań Mediapanel opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, w maju 2021 roku, Canal Plus Online miał 1,29 mln użytkowników i 4,46 procent zasięgu. Natomiast będący największym graczem Netflix zanotował 5,84 mln użytkowników, przy zasięgu 20,33 proc. Warto jednak zaznaczyć, że serwis sam nie ujawnia, ile ma subskrybentów w krajach innych niż USA i Kanada.

Najnowsze