Colt

i

Autor: materiały prasowe Colt

Colt wprowadza optymalizację VoIP i obsługę IPv6 za pośrednictwem platformy SD WAN

2020-05-20 4:11

Aby wesprzeć przyspieszoną obecnie transformację cyfrową, Colt Technology Services wprowadził nowe funkcje na swojej wielokrotnie nagradzanej platformie SD WAN - optymalizację VoIP i obsługę IPv6.

Wprowadzone funkcjonalności są odpowiedzią na gwałtowną zmianę w zapotrzebowaniu na dostęp do sieci, której doświadczają obecnie przedsiębiorstwa na całym świecie. Wiele z nich dostosowuje się do nowej rzeczywistości, gdzie praca zdalna stała się powszechna, a liczba urządzeń podłączonych do już obciążonych sieci wciąż wzrasta - czytamy w komunikacie prasowym.

CZYTAJ KONIECZNIE: USA ponownie uderza w Chiny. Donald Trump zaostrza sankcje wobec Huawei

Przejście na pracę zdalną oznacza, że zapotrzebowanie przedsiębiorstw na rozwiązania sieciowe z obsługą VoIP jest większe niż kiedykolwiek. Posiadanie sieci VoIP z obsługą SD WAN pozwala firmom zoptymalizować infrastrukturę sieciową i głosową w celu uzyskania doskonałej jakości połączeń podczas wirtualnych spotkań. Colt SD WAN potrafi zidentyfikować ruch VoIP o kluczowym znaczeniu z aplikacji VoIP w sieci klienta, nadając mu priorytet w celu zwiększenia niezawodności i wydajności. W połączeniu z Colt SIP Trunking, dostawca oferuje klientom optymalizację VoIP z dynamicznym sterowaniem ruchem opartym na średniej opinii (MoS) bez dodatkowych kosztów.

Colt jest jednym z pierwszych dostawców usług sieciowych oferujących rozwiązanie SD WAN z globalną obsługą IPv6. Każde nowe urządzenie, które dołącza do sieci korporacyjnej, wymaga unikalnego adresu IP, a liczba dostępnych adresów IPv4 jest ograniczona. Colt SD WAN z obsługą podwójnego stosu IPv4 i IPv6 daje klientom elastyczność w projektowaniu sieci WAN z IPv4, jednocześnie zabezpieczając swoją sieć na przyszłość oraz unikając kosztownych zmian w chwili przejścia na IPv6.

ZOBACZ TEŻ: "Wiążemy z Polską bardzo duże nadzieje”. Colt Technology Services już ponad rok działa w Polsce

– Ponieważ przedsiębiorstwa na całym świecie dostosowują się do tego nowego sposobu pracy, potrzebują sieci i produktów, które nadążą za zmianami zachodzącymi w firmie. Nowe funkcje SD WAN pomogą firmom pozostać w kontakcie, pozwolą też zabezpieczyć ich sieć na przyszłość – mówi Peter Coppens, wiceprezes ds. portfolio produktów w Colt Technology Services. – Naszym celem jest zapewniać łączność w tym nietypowym okresie, a nowe usługi są kolejnym rozszerzeniem naszych działań umożliwiających cyfrową transformację, niezależnie od tego, jak szybko zmiana miałaby się dokonać – dodaje.

 Oba rozwiązania są dostępne na całym świecie od początku maja.

Super Biznes 7 V
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze