FREE NOW

i

Autor: Materiały prasowe FREE NOW

Free Now startuje w kolejnych 5 nowych miastach. Gdzie skorzystasz z taksówek Free Now?

2022-06-01 15:47

FREE NOW, popularna aplikacja mobilności miejskiej, dostępna w ponad 170 miastach europejskich, od początku maja wystartowała ze swoją usługą zamawiania przejazdów w 5 nowych polskich lokalizacjach. Łącznie, dostępność platformy na mapie Polski obejmuje już 18 największych miast.

Free Now wjeżdża do pięciu nowych miast w Polsce

W Polsce platforma dostępna jest już od 10 lat - dotychczas w 13 lokalizacjach: Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach (GOP) i Łodzi, a od stycznia tego roku także w Białymstoku, Bydgoszczy, Lublinie i Rzeszowie. Teraz, FREE NOW otwiera się na pięć nowych polskich miast: w połowie maja wystartowało w Szczecinie (dodatkowo z usługą wynajmu hulajnóg), Kielcach i Radomiu, a od 1 czerwca jest dostępne w Częstochowie i Olsztynie, co daje łącznie zasięg w 18 lokalizacjach w naszym kraju. 

- 2022 rok rozpoczęliśmy startem naszej usługi w 4 nowych lokalizacjach, które okazały się zdecydowanym sukcesem. Od tego czasu w tych miastach realizujemy już zbliżone liczby kursów do lokalizacji, w których nasza usługa działa już od dawna. To dowód na to, że mieszkańcy polskich aglomeracji, zwłaszcza po okresie pandemii, oczekują rozwiązań, które pozwolą im wygodnie i szybko zamawiać przejazdy przez aplikację. Obserwujemy stały wzrost popytu na mobilność miejską i z miesiąca na miesiąc notujemy rekordowe liczby zamówień przejazdów. Dlatego zdecydowaliśmy się dalej uzupełnić polską mapę FREE NOW o 5 kolejnych lokalizacji, które są równie obiecujące pod kątem wolumenu zamówień. Na start, użytkownikom ze Szczecina, Radomia, Kielc, Olsztyna i Częstochowy oferujemy przejazdy tańsze o połowę, a kierowcom atrakcyjne bonusy do każdego kursu - mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający FREE NOW w Polsce. 

Pieniądze to nie wszystko. Maciej Szlinder

FREE NOW rozwija się także jako superaplikacja mobilności miejskiej oferująca różne opcje transportowe z poziomu jednej platformy, poprzez integracje z zewnętrznymi operatorami. Polscy użytkownicy mogą z niej także wynająć hulajnogi operatorów Tier oraz Dott, których łączny udział rynkowy w naszym kraju wynosi blisko połowę. Oznacza to, że za pośrednictwem FREE NOW użytkownicy mają dostęp do największej liczby współdzielonych hulajnóg różnych operatorów, z poziomu jednej aplikacji. 

Sonda
Korzystasz z taksówek na aplikację?

W największych miastach europejskich FREE NOW zintegrowało dotychczas także operatorów carsharingu, e-rowerów i e-skuterów.  Tym samym, FREE NOW staje się Super App mobilności miejskiej, oferującą najszerszy wybór różnych opcji transportowych dla ponad 58 milionów użytkowników w Europie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany