samolot iron maiden

i

Autor: East News

Gwiazda Iron Maiden będzie uczyła Polaków przedsiębiorczości

2016-11-10 19:13

Już niebawem wokalista jednego z najlepiej rozpoznawalnych heavymetalowych zespołów weźmie udział w kongresie biznesowym na Podkarpaciu. Bruce Dickinson, bo o nim mowa, da się poznać jako przedsiębiorca. Przyjedzie do Polski, aby opowiedzieć, jak prowadzić własny biznes podczas „Kongresu 590" w Rzeszowie.

Piosenkarz przez wiele lat pracował jako pilot samolotów pasażerskich Boeining 757 na trasach nieisntiejących już brytyjskich linii Astraeus. W tym czasie poczuł smykałkę do lotnictwa i został współzałożycielem firmy, która specjalizuje się w serwisowaniu samolotów i organizowaniu szkoleń dla pilotów – Cardiff Aviation. Ponadto dał się poznać jako prezenter radiowy, autor tekstów piosenek i twórca uznanego browaru, Robinsons Brewery.

Zobacz także: Morawiecki o Trumpie: nie ma czego się bać. A nawet możemy na tym zarobić

Zespół Iron Maiden niejednokrotnie grał w Polsce. Organizatowi „Kongresu 590" zależało jednak na tym, aby tym razem pokazać lidera grupy z innej strony. Właśnie dlatego Łukasz Oprawski, prezes organizującej kongres Fundacji im. Sławomira Skrzypka, zdecydował się sprowadzić do naszego kraju tak nietypowego prelegenta. Impreza przyspoży wielu okazji do wymiany doświadczeń z tak różnych dziedzin, jak biznes, polityka, nauka czy prawo. Spotkanie będzie miało miejsce w dniach 17 – 18 listopada br. W tym czasie zostaną rozdane Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP dla najlepszych polskich firm, instytutów badawczych i wynalazców. Patronat nad „Kongresem 590" objął prezydent Andrzej Duda.

Źródło: innpoland.pl, kongres590.pl, wsieci.pl

Najnowsze