okulary przeciwsłoneczne

i

Autor: materiały prasowe okulary przeciwsłoneczne

Gwiazdorska współpraca producentów okularów Privé Revaux z modelką Olivią Culpo [ZDJĘCIA]

2020-07-19 1:40

Kultowa marka okularów Privé Revaux, która zadebiutowała w Polsce na początku czerwca, z dumą ogłasza kolejną gwiazdorską współpracę – tym razem z Olivią Culpo, amerykańską modelką i aktorką, byłą Miss Universe. Premiera kolekcji Privé Revaux x Olivia Culpo powiększa asortyment marki o sześć nowych modeli okularów. Co ważne, współpraca ma również wymiar charytatywny. Każda sprzedana para okularów z kolekcji Olivii to dodatkowa para okularów optycznych, którą organizacja RestoringVision przekaże najbardziej potrzebującym.

- Nowa kolekcja Privé Revaux ma dla mnie niezwykle osobisty charakter, a podjęcie współpracy z organizacją charytatywną, która bezpośrednio wspomaga osoby najbardziej potrzebujące, było w tym wypadku jedynym słusznym rozwiązaniem – powiedziała Olivia Culpo. - Świadomość, iż za każdą sprzedaną parę okularów przeciwsłonecznych, RestoringVision przekaże parę okularów optycznych osobie, która nie może sobie na nie pozwolić, jest dla mnie ogromnym szczęściem. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę uczestniczyć w tworzeniu mody dostępnej dla wszystkich, która ma jednocześnie pozytywny wydźwięk i wspomaga najbardziej potrzebujących - dodała modelka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siła polskiej marki w czasach pandemii. Założycielka brandu CHRISTINE GRANVILLE: "Nie poddajemy się"

Kolekcja Privé Revaux x Olivia Culpo obejmuje sześć zachwycających modeli, inspirowanych wybitnymi kobietami ze świata mody, kina czy muzyki, z których każdy odpowiada niepowtarzalnemu stylowi Olivii:

·        The Audrey – na cześć Audrey Hepburn to ponadczasowe, subtelne oprawki w kształcie kocich oczu, w wyjątkowym stylu oversize z nutką dramatyzmu.

·        The Goldie — szerokie, pozbawione klasycznej ramki i wzbogacone detalami ze stali nierdzewnej dla uzyskania świeżego, opływowego wykończenia oprawki nadające figlarny look inspirowane stylizacją Goldie Hawn w początkowych scenach filmu „Dama za burtą”.

·        The Jackie – pięknie zaprojektowane okulary oversize w stylu kocich oczu z ostrą, wyrazistą linią, nawiązujące do stylu Jackie Kennedy.

·        The Jane – uniwersalne, okrągłe oprawki z zakrzywionym mostkiem i prostą linią brwi, które idealnie podkreślą kształt twarzy to hołd w stronę Jane Birkin. Okulary są również dostępne w wersji Blue-Light, wzbogaconej o technologię blokowania światła niebieskiego.

·        The Janet – nowoczesne oprawki, które na pewno skradną światła fleszy, nawiązujące do stylu Janet Jackson.

Modele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej obejmując kolory: czarny, brązowy, złoty, różowe złoto, indigo, zielony i srebrny. Każda para jest wykonana ręcznie i składa się z lekkiej, elastycznej ramy z octanu, dopasowanego cylindra i śrub powlekanych akulonem w celu zwiększenia ich trwałości, jak również z przeciwodblaskowej i wytrzymałej na zadrapania powłoki. Wszystko to za jedyne 228 zł za parę. Dodatkowo, wyłącznie dla kolekcji Privé Revaux x Olivia Culpo składane etui na okulary zostało dopasowane do stylu Olivii i wzbogacone o szare, eleganckie wnętrze ozdobione ekskluzywnym autografem nowej ambasadorki marki.

Współpraca z RestoringVision potrwa przez najbliższy miesiąc, do 14 sierpnia. Za każdą kupioną w tym okresie parę okularów z sygnowanej przez Olivię kolekcji, Privé Revaux przekaże parę okularów optycznych bezpośrednio do RestoringVision. Stąd będą one dystrybuowane do ośrodków zdrowia wspierających osoby najbardziej potrzebujące na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

- Gdy pojawił się pomysł na wspólny projekt z Olivią Culpo i RestoringVision, nie zastanawialiśmy się ani chwili – mówi założyciel Privé Revaux, David Schottenstein. - Olivia wyznacza trendy zarówno w życiu zawodowym jako filantropka, jak i na co dzień, jako ikona stylu. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że nasi klienci będą mieli możliwość jeszcze lepszego poznania stylu, talentu ale też wymiaru społecznego zaangażowania Olivii - dodał.

Katedra w Nantes spłonęła.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze