Iron Majdan - te TEKSTY Rozenek i Majdana przejdą do historii [TOP 5]

i

Autor: brak danych

Majdan na giełdzie, ile w debiucie zarobił mąż Rozenek?

2018-06-28 13:42

Firma Radosława Majdana zadebiutowała na giełdzie. Były piłkarz będzie dobrze wspominał pierwszy dzień spółki Vabun na New Connect Giełdy Papierów Wartościowych. Firma współzałożona przez męża Małgorzaty Rozenek zanotowała w debiucie 80 proc. wzrost, a to oznacza ogromne pieniądze. 

Kurs odniesienia został ustalony na 1,86 zł, co daje wycenę spółki ok. 9 mln zł. Od razu akcje spółki wystrzeliły do góry i momentami podrożały aż o ponad 80 proc. Co oznacza, że obecnie jej cena wynosi ok. 3 zł.

Świetny debiut przełożył się na błyskawiczny zarobek dla Radosława Majdana. Były bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej, a obecnie przedsiębiorca i celebryta, w dwie godziny zarobił ok. 2 mln zł. 

Vabun jest 403. spółką notowaną na NewConnect oraz 8. debiutem na tym rynku w 2018 roku.

Współzałożycielem i prezesem zarządu jest mąż Małgorzaty Rozenek, który ma 1,6 mln akcji imiennych uprzywilejowanych serii A. Drugim głównym właścicielem (blisko 2,5 mln akcji zwykłych na okaziciela) jest spółka MBF Group, notowana także na rynku NewConnect - podaje serwis wnp.pl

Vabun jest dystrybutorem kosmetyków dla mężczyzn i kobiet, pod marką „RM Vabun”. Obecnie firma Majdana współpracuje m.in. z siecią drogerii Hebe, Wispol i Pako Lorente.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze