McDonald's

i

Autor: materiały prasowe

McDonald's rozdaje w Polsce jedzenie za darmo! Jak je otrzymać?

2022-02-18 15:53

McDonald's od dawna w Polsce oferuje kupony, dzięki którym można kupić zestawy po korzystniejszych cenach. Firma poszła z duchem czasu i dłuższy czas temu wprowadziła je w swojej aplikacji mobilnej. Teraz aplikacja została nową funkcję, będącą programem lojalnościowym klientom. Stołujący się w McDonald's będą zbierali punkty, które potem wymienią na darmowe pozycje z menu sieci.

McDonald's startuje z programem lojalnościowym dla klientów. Punkty wymienisz na jedzenie

Kupony do McDonald's zdobyły sporą popularność wśród klientów. Tym razem sieć poszła o krok dalej i zaoferowała nie tylko zestawy w korzystnej cenie, ale również "darmowe" jedzenie, dla częstych gości restauracji. Teraz każdy klient, który podczas wizyty w McDonald's zeskanuje aplikację, otrzyma punkty w programie lojalnościowym.

Program lojalnościowy McDonald's - MojeM Nagrody

Program nazywa się MojeM Nagrody. Każda wydana złotówka to 10 punktów. Ponadto, przy pierwszym zeskanowaniu aplikacji otrzymamy równowartość 30 zł, czyli 300 punktów. Gdy uzbieramy odpowiednią ilość punktów, w aplikacji wyświetlą się "kupony", na które możemy wydać zebrane do tej pory środki. 

Koniec hamburgerów w McDonald's i Burger King?! Właściciele wielkich firm zapowiadają rewolucje!

Kod skanujemy tak samo, jak w przypadku skanowania kuponów. Zebrane punkty możemy wymienić np. na małe frytki, które kosztują 450 punktów (czyli trzeba wydać wcześniej 45 zł w restauracji). Duże Caffe Latte kosztuje już 900 punktów, a najdroższy jest Big Mac, bo trzeba uzbierać na niego 1800 punktów. W poniższej galerii prezentujemy, jakie produkty można odebrać w programie lojalnościowym.

Mamy jedynie 365 dni na wykorzystanie zebranych punktów, to też nie należy ich trzymać w nieskończoność w aplikacji z zamiarem "wykorzystania kiedyś". Po upłynięciu terminu, nasze punkty zostaną zresetowane.

Sonda
Często jadasz w restauracjach typu fast food?
Najnowsze

Materiał sponsorowany