KFC

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE KFC

Niezwykła promocja w KFC! Drugi kubełek za połowę ceny

2021-08-06 11:13

Nowa promocja w KFC. Czy metalowy kubełek może stać się najbardziej pożądanym gadżetem tych wakacji? Z pozoru zwyczajny, ale dla fanów chrupiącego kurczaka Metalowy „Kubełek za Pół” to nie lada gratka. Nie tylko do końca roku mogą z nim kupić drugi kubełek w KFC za połowę ceny, ale też może on dumnie zdobić ich półkę i po latach zabrać ich w sentymentalną podróż do wspomnień z wakacji 2021.

Nowa promocja KFC

Polacy właściwie od zawsze przywozili pamiątki z wakacji, obdarowując nimi swoich najbliższych i przyjaciół. To zdecydowanie nasza świecka tradycja, którą starannie pielęgnujemy. Podobnie jak kolekcjonowanie. Klasyka to monety i znaczki, ale w latach 80. hitem było chociażby zbieranie pustych puszek po napojach z najodleglejszych części świata. Cóż, chyba po prostu lubimy zapełniać dom wspomnieniami. Teraz o wiele łatwiej możemy zaopatrzyć się w ponadczasowy gadżet, który kiedyś pozwoli nam przywołać miłe wspomnienia lata 2021. W KFC pojawił się bowiem Metalowy „Kubełek za Pół”, który zachwyci nawet najbardziej wybrednych kolekcjonerów. Kolorowy, starannie wykonany kubełek, którego autentyczność potwierdza specjalny hologram umieszony na jego spodzie ma zdecydowaną przewagę nad kurzącymi się figurkami z nadmorskich kurortów – może spełniać wiele funkcji jednocześnie. 

ZOBACZ: Kukuła Healthy Food notuje ogromny wzrost w 2021 roku

Tańczące z promocjami (05.07)

Jeśli akurat nie planujemy wybrać się do KFC po dodatkowy kubełek wypełniony kawałkami chrupiącego kurczaka za połowę ceny, gadżet z kultowym logo KFC może posłużyć za osłonkę do kwiatka, pudełko na dziecięce kredki, czy chociażby pojemnik na popcorn podczas wieczornego, domowego seansu z Netfliksem. Może też oczywiście stać na półce w gotowości przed kolejną wizytą w KFC. 

Jak skorzystać z promocji KFC? Wystarczy wziąć go ze sobą do jednego z ponad trzystu lokali KFC w Polsce i skorzystać z obowiązującej do końca roku promocji "-50 proc. na drugi Kubełek". Cena drugiego, tańszego kubełka będzie zmniejszona o połowę. Metalowy „Kubełek za Pół” kosztuje 20 zł i sprzedawany jest bez zawartości.

Sonda
Czy korzystasz z oferty KFC?
Najnowsze