Rossmann

i

Autor: materiały prasowe Rossmann

Nowa akcja Rossmanna. Warto się spieszyć, początek już 15 marca [ZDJĘCIA]

2019-03-16 11:57

Trzecia edycja programu „Pomagamy jak umiemy” już wystartowała. Od 2 stycznia Klubowicze zbierają przy zakupach nowe punkty. Pod koniec roku przełożą się one na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. W tym roku klienci sami zdecydują, której organizacji ze swojego regionu pomogą.

Nowa akcja Rossmanna
Już 15 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy udostępniona zostanie lista wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej już edycji akcji Rossmanna „Pomagamy jak umiemy”.
- Do 28 marca posiadacze aplikacji Rossmann PL będą mogli wybrać jedną z instytucji ze swojego regionu (województwa), na którą będą przekazywane ich punkty. Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 15 marca – nic straconego: będzie miał dwa tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekażemy jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy - czytamy w komunikacie firmy.

- Nasi pracownicy ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska. Jak im teraz pomóc? Wystarczy, że przy każdych zakupach klient pokaże przy kasie aplikację Rossmann PL, a my naliczymy punkty i odłożymy „cegiełkę” dla wspieranej organizacji - informuje Rossmann.

Rossmann podkreśla, że dzięki zaangażowaniu swoich pracowników oraz klientów, w ubiegłym roku "przekazaliśmy wsparcie – w postaci produktów dostępnych w Rossmannie o wartości 5 mln zł aż 222 organizacjom". - W tym roku także celujemy w 5 mln zł. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam obdarować 250 instytucji - dodają przedstawiciele firmy.

Rossmann zakończy gromadzenie punktów 31 października br. - Wtedy będziemy mogli policzyć na jaką kwotę poszczególne organizacje otrzymają wsparcie. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane przez siebie produkty - czytamy dalej.

Najnowsze