Pyszne.pl i Lukas Podolski w jednej drużynie na UEFA EURO 2020

i

Autor: pyszne.pl Pyszne.pl i Lukas Podolski w jednej drużynie na UEFA EURO 2020

Pyszne.pl i marki AmRest ze specjalną ofertą na EURO 2020

2021-06-29 1:01

Trwające EURO 2020 to idealna okazja do zamówienia ulubionej pizzy, burgera, skrzydełek z kurczaka czy kawy i ciasta. Dzięki obecności na platformie Pyszne.pl marek prowadzonych przez AmRest, takich jak Pizza Hut, Burger King, KFC czy Starbucks, klienci mogą cieszyć się smacznym jedzeniem w domu. Oprócz światowych marek, AmRest wprowadził do oferty na Pyszne.pl kilka nowych konceptów: Sushi Tone, Eat's Fine, Moya Misa, Pierwsze i Drugie, Lepieje, Oi Poke, Mr Kebs.

Promocje Pyszne.pl na EURO 2020

Z okazji mistrzostw, marki: KFC, Pizza Hut i Burger, King przygotowały specjalne zestawy piłkarskie w menu. Z kolei w kawiarniach Starbucks klienci mogą skorzystać z rabatu -20% na zimne napoje zamawiane z dostawą. Oferty dostępne są wyłącznie na platformie Pyszne.pl. - Jedzenie od zawsze towarzyszyło oglądaniu meczów. Według raportu Pyszne.pl “Jedzenie i piłkarskie emocje” pizza i burgery to najczęściej zamawiane podczas rozgrywek dania. Partnerstwo z markami AmRest to kolejny krok w kierunku poszerzenia naszej oferty w taki sposób, aby nasi klienci mogli zamawiać popularne dania ze swoich ulubionych restauracji, a także próbować dań z nowych, na wskroś współczesnych konceptów gastronomicznych takich jak Moya Misa czy Oi Poke - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

ZOBACZ: UEFA Euro 2020 napędza zyski branży gastronomicznej. Polacy kibicują i zamawiają

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia

AmRest stale monitoruje potrzeby i oczekiwania klientów, a co za tym idzie sukcesywnie rozszerza usługę zamówień online i dostawy. Obecność na platformie Pyszne.pl umożliwiła markom poszerzenie oferty o jeszcze większą grupę konsumentów. Współpraca pomiędzy Pyszne.pl a AmRest rozpoczęła się w zeszłym roku i od tego czasu liczba restauracji AmRest na platformie wyniosła blisko 400, obejmując 58 miast i ponad 330 lokalizacji. Obsługą dostaw zajmuje się flota kurierska Pyszne.pl oraz flota własna AmRest.

Sonda
Euro 2020 - kto w finale?