URSUS podbija Afrykę. Nie uwierzysz, że to polska reklama! - WIDEO

2016-03-22 12:48

"Oto człowiek i jego niekończący się trud, by zgłębić nieznane. Podróż zaczyna się od odważnych wizji tych, którzy bez strachu przekraczają kolejne granice" - tymi słowami zaczyna się niesamowity spot, którym w krajach afrykańskich promuje się producent ciągników i maszyn rolniczych URSUS. Profesjonalnie przygotowana reklama jest dziełem Polaków!

Polska słynie na całym świecie ze świetnych plakatów naszych twórców, nieco gorzej jest z jakością dzieł polskich filmowców, choć w ostatnim czasie wyraźnie się to zmienia. W przypadku lubelskiej firmy URSUS SA, największego polskiego producenta ciągników i maszyn rolniczych z marką o ponad 120-letniej tradycji, do rangi prawdziwego dzieła urasta reklama telewizyjna.

Zobacz: URSUS C-3150V POWER: polski producent rośnie w siłę

Dzięki świetnej reklamie polska firma chce podbijać afrykańskie rynki – już teraz sprzedaje swoje ciągniki do Etiopii i Tanzanii. Spot reklamowy, którym promuje się Ursus na Czarnym Lądzie, przygotowała firma Watchout Productions, a wyreżyserował Dobromił Sudak. Koniecznie obejrzyjcie tę reklamę. Naprawdę warto!

Najnowsze