Pyszne.pl

i

Autor: Materiały prasowe

Wybrano najlepsze restauracje w kraju i poszczególnych województwach w 26 kategoriach

2021-03-01 4:10

Już po raz szósty z rzędu największy serwis do zamawiania jedzenia online w Polsce ogłosił laureatów Pyszne.pl Awards. W plebiscycie wyłoniono najlepsze restauracje w kraju i poszczególnych województwach w 26 kategoriach. Miano najlepszej zdobyła wrocławska restauracja Ramzes I, wyprzedzając tym samym ponad 9 500 lokali w całym kraju.

Pyszne.pl Awards 2020

Kluczową rolę w wyłonieniu zwycięzców odegrali klienci. Najlepsi z najlepszych zostali wybrani w oparciu o wyniki zebrane jeszcze w 2020 roku: oceny wystawione przez użytkowników Pyszne.pl, ilość zamówień oraz kreatywność i wyjątkowe podejście do prowadzenia kuchni. Oprócz 26 zwycięzców, 104 lokale, które były krok od wygranej, trafiły do zestawień Top 5.

- Dziękujemy wszystkim restauracjom za ogromne zaangażowanie. Doceniamy je tym bardziej, że 2021 był dla nich szczególnie trudny. Od początku marca restauratorzy musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, mimo tego nie ustają w wysiłkach, aby dostarczać  najwyższej jakości jedzenie oraz zapewnić klientom profesjonalną usługę. Dzięki wystawionym przez klientów opiniom w serwisie możemy wyłonić najlepsze lokale i docenić je”.  - powiedział Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

HBO GO za darmo! Bezpłatny dostęp do seriali i filmów na miesiąc. Jak zdobyć?

Nowe oficjalne zasady ochrony przed koronawirusem

Tytuł najlepszej restauracji w Polsce otrzymał Ramzes I z Wrocławia. - Dziękujemy zespołowi Pyszne.pl za udaną współpracę. Dzięki temu serwisowi mamy okazję poszerzać grono naszych Klientów, poznawać ich opinie i sugestie - mówi Mohamed Saber, właściciel restauracji Ramzes I.

Najlepszą nową restauracją w serwisie okazała się Vi Thai w Poznaniu, a najlepszą siecią restauracji Maxi Pizza, którą można znaleźć w 13 polskich miastach. W nowej kategorii “Wybór klientów” nagrodzone zostały restauracje, które w ofercie mają wyjątkowe dania, stanowiące odzwierciedlenie najnowszych trendów kulinarnych. Dwie nagrody w tej kategorii przyznano restauracjom Afera Pizzera w Skrzeszewie - dla najbardziej rewolucyjnej restauracji oraz wrocławskiej  iBo Falafel - dla najlepszej restauracji wege.

Serwis Pyszne.pl wyłonił także najlepsze restauracje w Polsce w podkategoriach kuchnie świata: azjatyckiej, sushi, polskiej, włoskiej, najlepszy lokal serwujący burgery oraz zwycięzców lokalnych w 16 województwach. Pełna lista laureatów Pyszne.pl Awards dostępna jest na stronie internetowej www.pyszne.pl/Awards2020.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze