Pracodawca godny zaufania

2018-01-30 7:00 MW
Pracodawca  łowi w sieci
Autor: Shutterstock

Które firmy najlepiej dbają o pracowników? Które z nich stosują ciekawe i skuteczne rozwiązania w obszarze polityki socjalnej? O tym właśnie zdecyduje jury VII edycji Konkursu o tytuł "Pracodawca Godny Zaufania". Wyniki zostaną ogłoszone 28 lutego na uroczystej gali w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.

Organizatorami konkursu są Krajowa Izba Gospodarcza, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" i organizator techniczny spółka Impressarium. Kapituła wyłoni laureatów w siedmiu kategoriach - programy stażowe, wolontariat, motywacja, edukacja, zdrowie, bezpieczeństwo oraz firma przyjazna niepełnosprawnym.

Zobacz: Minister Zalewska: Nikt nie stracił pracy w związku z reformą edukacji

- Od czasu wręczenia pierwszych nagród na polskim rynku pracy zaszło wiele pozytywnych zmian. Dlatego postanowiliśmy rozwinąć formułę i nie ograniczać się do wyróżniania konkretnych branż, lecz przyznawać nagrody za konkretne kategorie - mówi Andrzej Arendarski, prezes KIG. Oprócz firm zostaną też uhonorowani dziennikarze zasłużeni w promowaniu pozytywnych rozwiązań z zakresu polityki pracowniczej. Więcej informacji na stronie www.pracodawcagodnyzaufania.pl

Polecamy: Minister obiecuje podwyżki dla nauczycieli