zdrada/wierność

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE zdrada/wierność

Sprawdzenie wierności i podejrzenie o zdradę. W jakich sprawach zgłaszamy się do detektywa?

2022-03-27 11:15

Polacy najczęściej decydują się na usługi detektywów w celu udowodnienia zdrady lub sprawdzenia wierności – wynika z analizy serwisu Oferteo.pl. Zwykle zlecają śledzenie podejrzanych lub pozyskanie dowodów w postaci zdjęć. Większości zleceniodawców bardzo się spieszy i na realizację usługi nie jest w stanie zaczekać nawet jeden miesiąc.

Zdemaskować zdradę lub sprawdzić wierność

Oferteo.pl, największy serwis łączący dostawców usług z ich odbiorcami, zgromadził i przeanalizował dane pochodzące z zapytań o usługi detektywistyczne składanych w ubiegłym roku. Zgodnie z ustawą, usługami tego rodzaju są czynności polegające na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji o osobach, przedmiotach i zdarzeniach, realizowane na podstawie umowy zawartej ze zleceniodawcą, w formach i w zakresach niezastrzeżonych dla organów i instytucji państwowych na mocy odrębnych przepisów.

Z analizy przeprowadzonej przez Oferteo.pl wynika, że (podobnie jak w latach ubiegłych) najczęściej korzystano z usług detektywa w celu zdemaskowania zdrady oraz sprawdzenia wierności partnera bądź partnerki. Z takimi zleceniami zgłosiło się do detektywów aż 71% osób. Znacząco mniej, bo 18% wszystkich zapytań złożonych w 2021 roku, dotyczyło ustalenia miejsca pobytu danej osoby. Wszystkie te kwestie związane były z osobistymi sprawami klientów, stąd też większości (60%) zależało na jak najszybszym czasie realizacji zlecenia. Kolejne 25% poszukujących było skłonnych poczekać na usługę jeden miesiąc.

Przemówienie Joe Bidena w Warszawie. Owacje na Placu Zamkowym

Oczekujemy dowodu w postaci zdjęć

Większość klientów oczekuje pozyskania przez detektywa dowodów w postaci zdjęć – taką potrzebę wyraziło 56% użytkowników Oferteo. Niewiele mniej, bo 46% poszukujących, oczekuje śledzenia podejrzanych. Z prośbą o wykrycie lokalizacji zgłosiło się 29% wszystkich zleceniodawców. Rok w rok najwięcej klientów detektywi pozyskują z województwa mazowieckiego. Jednak w 2021 roku usługi detektywistyczne były niemal tak samo popularne w woj. śląskim. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się także w województwie wielkopolskim. 

Popularne aplikacje randkowe a zdrada

Analiza Oferteo.pl pokazuje, że luty, który został okrzyknięty miesiącem zakochanych, tak samo, jak inne miesiące, obfituje w prośby o sprawdzanie wierności partnerów i partnerek. Wierność partnerów, a nawet małżonków, może być wystawiona na próbę, a to z powodu istnienia aplikacji randkowych, które stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Jak się okazuje – niebezzasadne są obawy względem chęci do zdrady. Według badań psycholog Iwony Myrchy-Teodorczuk 52% użytkowników powszechnie znanej aplikacji randkowej zdradziło kiedyś swojego partnera/swoją partnerkę, przy czym 35% osób korzystających z tej aplikacji przyznało, że jest w związku.

Sonda
Czy zdrada małżeńska zawsze zasługuje na potępienie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze