Aplikacja bankowa dla dzieci PeoPay KIDS dostępna w Huawei AppGallery

2020-07-28 10:20 Łukasz Trybulski
Bank Pekao
Autor: Wojtek Łaski/East News Bank Pekao

Aplikacja PeoPay KIDS dołączyła do Huawei AppGallery, krótko po PeoPay – obie aplikacje Banku Pekao S.A. można pobrać już ze sklepu AppGallery na urządzenia Huawei korzystające z Google Mobile Services. Docelowo, zostaną one zintegrowane z własnym ekosystemem marki, Huawei Mobile Services, dzięki czemu będzie można z nich korzystać również na najnowszych smartfonach i tabletach Huawei opartych o HMS.

PeoPay KIDS to aplikacja opracowana z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 6-13 lat i ich edukacji finansowej. Za pomocą aplikacji można m.in. doładować telefon na kartę, dokonać przelewu – po akceptacji rodziców – oraz umożliwić dziecku oszczędzanie środków na konkretny cel. Użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą skorzystać z oferty Banku Pekao, czyli 250 zł premii i 2 procent na koncie oszczędnościowym. Dzieci w wieku 6-12 lat mogą otrzymać 50 zł w postaci kieszonkowego na start. Aby je dostać, wystarczy, że rodzic założy swojemu dziecku pakiet PeoPay KIDS – Konto Przekorzystne dla młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i aplikację mobilną PeoPay KIDS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak wygrać 10 tysięcy dolarów Huawei Next-Image Awards? Producent udziela podpowiedzi

W AppGallery w tej chwili znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą też takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Super Biznes 17 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze