smartfon

i

Autor: shutterstock

Aplikacja goodie zintegrowana z HMS i dostępna w AppGallery Huawei

2021-06-29 4:51

Jedna z najpopularniejszych w Polsce bezpłatnych aplikacji zakupowych – goodie – została zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że aplikacja jest dostępna w AppGallery zarówno dla najnowszych urządzeń Huawei, opartych o HMS, jak i starszych modeli z GMS.

Pobrana już ponad 2,3 mln razy bezpłatna aplikacja zakupowa goodie oraz strona goodie.pl to rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają zakupy. W goodie łatwo znaleźć zniżki dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, trafić na kod gwarantujący znaczący rabat albo skorzystać z promocji dostępnych tylko w tej aplikacji. Użytkownicy goodie mogą dodatkowo oszczędzać robiąc zakupy online w kilkuset sklepach internetowych, będących partnerami programu goodie cashback. Dużą popularnością cieszą się dostępne w goodie elektroniczne wersje gazetek wielu sieci handlowych, które są aktualizowane na bieżąco. Aplikacja umożliwia zakładanie kart lojalnościowych kilkudziesięciu centrów handlowych z całego kraju i korzystanie z programów kolekcjonowania pieczątek oraz paragonów, które oferują użytkownikom dodatkowe nagrody.

ZOBACZ: Polska Grupa Energetyczna wysyła wiadomości SMS o zaległości w płatnościach? Uważaj to pułapka!

Super Raport 29.06 (Goście: Andrzej Halicki - eurodeputowany, PO oraz Jan Strzeżek - Porozumienie), Sedno Sprawy: Adam Niedzielski

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021, innowacyjny, składany smartfon Mate Xs, a także tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Sonda
Z jakiego portalu społecznościowego korzystasz najczęściej?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze