fryzjer/smartfon

i

Autor: materiały prasowe

Aplikacja Mój TAURON dostępna w AppGallery oraz zintegrowana z HMS

2021-04-13 1:23

Mój TAURON, aplikacja należąca do Taurona, jednego z największych w Polsce sprzedawców energii elektrycznej, jest już dostępna w AppGallery, zintegrowana z Huawei Mobile Services. Oznacza to, że użytkownicy najnowszych smartfonów i tabletów Huawei opartych o HMS mogą korzystać ze wszystkich oferowanych przez aplikację funkcjonalności.

Integracja z HMS oznacza, że aplikację Mój TAURON z AppGallery mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów i tabletów opartych o GMS, jak i najnowszych urządzeń marki z autorskim systemem usług Huawei. Dotyczy to smartfonów z serii Mate 40, P40 oraz Y – Y6p i Y5p, modelu P smart 2021, smartfonów z serii Mate 30, innowacyjnego, składanego smartfona Mate Xs, a także tabletów – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Aplikacja mobilna Mój TAURON to bezpłatne narzędzie obsługowe dla klientów z gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Umożliwia dokonywanie wygodnych płatności – pojedynczo lub zbiorowo w postaci jednego przelewu za prąd i gaz lub kilku wybranych transakcji. W aplikacji możliwe jest też podawanie odczytu licznika i kontrolowanie terminów przelewów dzięki powiadomieniom.

Dostałeś SMS o zapłacie mandatu?! Sprawdź konto bankowe, bo oszuści mogli ukraść Ci pieniądze

Strajk przedsiębiorców 10 kwietnia w Warszawie

W AppGallery dostępnych jest ponad 1000 lokalnych aplikacji, a biblioteka aplikacji w języku polskim liczy 8000. W skali świata, w sklepie znajduje się ponad 120 tysięcy aplikacji, a każdego miesiąca ze sklepu korzysta globalnie ponad 530 milionów aktywnych użytkowników. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Najnowsze