Colt

i

Autor: Materiały prasowe

Colt i IBM przyspieszają wdrażanie przetwarzania brzegowego

2021-03-31 6:46

Colt Technology Services przy wykorzystaniu usługi IBM Cloud Satellite będzie wprowadzać innowacje i zapewniać klientom większą elastyczność w zakresie wdrażania hybrydowych aplikacji chmurowych na brzegu sieci. Umożliwi im również korzystanie z chmury rozproszonej.

Dzięki połączeniu usługi IBM Cloud Satellite z platformą brzegową Colt, klienci obu firm zyskają większą elastyczność wdrażania, szybkość przetwarzania danych, bezpieczeństwo i wydajność. IBM Cloud Satellite umożliwia firmom bezpieczne wdrażanie IBM Cloud w dowolne miejsce, w którym przetwarzają dane. Klienci będą mogli korzystać ze spójnego i bezpiecznego zestawu usług w chmurze, takich jak sztuczna inteligencja, bezpieczeństwo i automatyzacja, niezależnie od tego, czy przetwarzają dane w chmurze publicznej czy prywatnej, lokalnie czy na brzegu sieci.

Colt we współpracy z IBM ma również zamiar rozwijać przypadki użycia klientów wymagające małych opóźnień w przetwarzaniu, np. takich które wykorzystują sztuczną inteligencję, 5G i IoT. Te przypadki użycia będą mogły zostać wdrożone w całej sieci IQ firmy Colt. Pogłębione partnerstwo, w połączeniu z sieciami na żądanie Colta i bezpiecznymi możliwościami sieci SD WAN, przyczyni się również do dalszego postępu w zakresie cyfrowej transformacji klientów.

Przelew na Wielkanoc. Do kiedy trzeba zrobić przelew, aby pieniądze doszły na czas?

Super Raport 31.03 (Goście: Stanisław Karczewski - senator PiS, Wojciech Konieczny - senator Lewicy) Sedno Sprawy: Adrian Zandberg

– Połączenie naszej oferty dedykowanego dostępu do chmury na żądanie (DCA on demand) z możliwościami IBM oznacza, że ​​możemy wspólnie przekształcać krytyczne dla biznesu aplikacje korporacyjne szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, jednocześnie umożliwiając przekroczenie kolejnej granicy korporacyjnego IT dzięki rozwiązaniom brzegowym i 5G – powiedziała Keri Gilder, dyrektor generalna Colt.

– Rozszerzając nasze partnerstwo z Colt, pomagamy klientom wykorzystać otwarte technologie chmury hybrydowej, aby uzyskać lepszą elastyczność wdrażania, większe bezpieczeństwo i dostęp do zaawansowanych usług, które pomogą im wprowadzać innowacje do swoje działalności. Portfolio Colt IQ Network i On Demand w połączeniu z IBM Cloud Satellite, a także nasze wiodące na rynku kompetencje i dogłębna wiedza branżowa przyspieszą transformację cyfrową i wyniki biznesowe Colta i jego klientów – skomentował Steve Canepa, globalny dyrektor generalny i dyrektor zarządzający IBM Communications Sector.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić partnerstwo, Colt wykorzysta model świadczenia usług sieciowych IBM oraz IBM Global Business Services, wiodącego integratora usług w branży telekomunikacyjnej, umożliwiając dostarczanie i przyspieszenie ewolucji portfolio produktów Virtual Networking. Umożliwi to bezproblemowe świadczenie usług, które będą wspierać migrację krytycznych aplikacji do chmury dla klientów końcowych, zmniejszając ryzyko. Jest to kolejny obszar, w którym Colt i IBM chcą współpracować.

Colt niedawno skupił się na zacieśnianiu współpracy z dostawcami usług w chmurze (CSP) w ramach swojej trzyletniej strategii, zakładającej większą integrację pomiędzy tym jak rozwijana jest sieć IQ Colt a wymaganiami przedsiębiorstw na zwiększoną łączność z chmurą.

Portfolio usług chmurowych Colt opiera się na sieci Colt IQ Network, która zapewnia klientom lepszą wydajność, lepszą kontrolę, elastyczność i skalowalność, łącząc wiodącą w branży obsługę klienta z nagradzanymi innowacjami. Gęsta sieć światłowodowa będąca w pełni własnością firmy Colt i obsługiwana przez Colt, umożliwia przedsiębiorstwom korzystanie z kompleksowego, bezproblemowego połączenia z chmurą.

IBM jest światowym liderem w dziedzinie chmury hybrydowej i sztucznej inteligencji, obsługującym klientów w ponad 170 krajach. Jako wiodącą platformę do zaspokajania potrzeb biznesowych klientów wykorzystuje i rozwija hybrydową platformę chmurową - Red Hat OpenShift. IBM jest również zaangażowany w pełnienie roli odpowiedzialnego zarządcy technologii.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze