Colt/nowe technologie

i

Autor: materiały prasowe

Colt Technology Services partnerem Axians

2021-10-31 11:39

Colt podpisał umowę partnerską z Axians w celu utworzenia centrum doskonalenia kompetencji w zakresie SD-WAN i sieci nowej generacji. Partnerstwo, w ramach którego Axians stanie się częścią ekosystemu Partner Hub Colt, umożliwi klientom korporacyjnym dostęp do wiodącego na rynku rozwiązania SD WAN.

Zgodnie z umową, Axians będzie odpowiedzialny za projekt, dostarczenie i zakontraktowanie warstwy SD WAN, a Colt za warstwę łączności sieciowej. Usługa wsparcia Proffessional Services (w tym realizacja projektu, zapewnienie usług i zarządzanie usługami) zostanie również dostosowana w celu zapewnienia jednolitej obsługi klienta i uwzględniając wspólny zespół ofertowy w sładzie którego znajdą się architekci rozwiązań sieciowych, wspólny plan realizacji projektu i ujednolicony proces zarządzania usługami.

ZOBACZ: Hurkacz na fali! Marketingowa wartość tenisisty błyskawicznie rośnie

– Partnerstwo ma na celu rozpoznanie i sprostanie wyzwaniom, przed którymi stoi wiele dużych europejskich organizacji, które podejmują działania w celu budowania sprawnej infrastruktury sieciowej, stanowiącej podstawę ich strategii cyfrowych. W procesie przechodzenia od tradycyjnych sieci do usług w chmurze i SD-WAN menedżerowie kładą większy nacisk na wyniki biznesowe i zmniejszanie ryzyko niż na wybór technologii i usług – powiedział Russell Crampin, dyrektor zarządzający w Axians.

Złote Laury 2021. PKN Orlen odegra ważną rolę w transformacji energetycznej

– Colt i Axians wspólnie upraszczają istniejący proces wprowadzania SD-WAN, począwszy od projektu, poprzez wdrożenie i utrzymania. To wspólne podejście otwiera nowe możliwości, łącząc światowej klasy sieć światłowodową z wiodącą w branży wiedzą i możliwościami SD-WAN – podkreślił.

Zbudowane w oparciu o mocne strony obu firm partnerstwo rozszerzy rynek docelowy w całej Europie, szczególnie o tych potencjalnych klientów, którzy szukają konkretnego dostawcy lub modelu operacyjnego, który wymaga głębszej integracji i dostosowania. Wspólne rozwiązanie przyczyni się do wzrostu w dostępie usług IP i sprzedaży IPVPN oraz da partnerom możliwość obsługi znacznie szerszej bazy klientów korporacyjnych.

– Połączenie mocnych stron Axians i naszych możliwości związanych z siecią, pozwoli rozszerzyć naszą ofertę SD WAN dla klientów korporacyjnych – powiedział Mark Hollman, wiceprezes Partner Development and Success w Colt. Axians oferuje kompleksową gamę rozwiązań i usług ICT obejmujących aplikacje biznesowe i analizę danych, sieci korporacyjne, cyfrową przestrzeń do pracy, centra danych i usługi w chmurze, infrastrukturę telekomunikacyjną i cyberbezpieczeństwo.

Sonda
Jak oceniasz działania rządu w sprawie inflacji?

Wyspecjalizowane zespoły konsultingowe, projektowe, integracyjne i serwisowe firmy Axians opracowują zindywidualizowane rozwiązania transformacji cyfrowej, przekładające się na pozytywne wyniki biznesowe dla jej klientów.

Colt SD WAN pozostaje liderem w dziedzinie innowacji w zarządzanych usługach WAN od czasu jej uruchomienia w 2016 roku. Wykorzystując skalę i zasięg sieci Colt IQ z rozbudowanym zestawem funkcji, Colt niedawno wprowadził SD WAN 2.0, który dzięki wprowadzonym ulepszeniom, umożliwia dostosowanie SD WAN do zmieniającego się krajobrazu sieciowego klientów.

Źródło: colt.net

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany