Hisense U8GQ ULED 4K. Najlepszy w swojej klasie?

2021-11-12 14:51
Hisense wprowadza na polski rynek trzy modele telewizorów - premium U8GQ
Autor: MAT. PRASOWE Hisense wprowadza na polski rynek trzy modele telewizorów - premium U8GQ

Idealny telewizor dla rodziny nie istnieje? Hisense 65'' U8GQ 4K ULED TV to nie tylko potężny telewizor, który robi wrażenie, ale może spełniać rolę uniwersalnego odbiornika dla całej rodziny. Dodatkowo wyróżnia go doskonały stosunek jakości do ceny.

Minęło zaledwie kilka miesięcy odkąd Hisense zadebiutował w Polsce, a już przebojem podbija rynek i zyskuje sympatię wśród użytkowników. Choć polskim odbiorcom chińska marka może wciąż wydawać się mało znana, to Hisense jest czwartym co do wielkości producentem w segmencie telewizorów na świecie oraz numerem jeden w Chinach.

Hisense 65'' U8GQ 4K ULED TV (rozdzielczość: 3840×2160) zaspokoi potrzeby wszystkich członków rodziny m.in. dzięki rozbudowanemu środowisku Smart TV (VIDAA OS) z łatwym i szybkim dostępem do wszystkich ulubionych treści i preinstalowanych aplikacji, jak np. Netflix, YouTube, PrimeVideo, UEFA.tv, a także CDA.pl. Odnotować należy brak taki platform jak IPLA (obecnie Polsat BOX GO), Player, TVP, czy HBO Go. Na pocieszenie pozostaje deklaracja producenta, że wyżej wymienione serwisy powinny być dostępne do końca obecnego roku.

ZOBACZ: Oddaj stary smartfon i dostaniesz nowy w ekstra cenie

EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

U8GQ ULED 4K (wymiary z podstawą: 145,2 x 91 x 37,8 cm; waga z podstawą: 26,8 kg) to jeden z najbardziej uznanych telewizorów w swojej klasie – w 2021 roku otrzymał wyróżnienie EISA w kategorii „Najlepszy telewizor rodzinny”. W swojej argumentacji jury EISA stwierdziło, że zwycięski telewizor Hisense ma znakomity, łatwy w użyciu system VIDAA U5 smart OS co oznacza, że szeroki wybór aplikacji wideo na żądanie i rekomendacje treści są na wyciągnięcie ręki.

Hisense U8GQ wyróżnia się też niesamowitym dźwiękiem i jest bezkonkurencyjny w segmencie 4K LCD LED bez wbudowanego soundbaru. Producent wyposażył urządzenie w system 2.1.2 o łącznej mocy 60 W. Z kolei doskonałą jakość obrazu 4K zapewnia 4-krotnie wyższą rozdzielczości niż telewizory Full HD – już od najmniejszego szczegółu.

Podsumowanie

Plusy: 

  • stosunek jakości do ceny
  • możliwość wyszukiwania treści oraz sterowania telewizorem głosem - także w języku polskim
  • technologia Quantum Dot
  • system VIDAA 5.0
  • bardzo dobry dźwięk
  • intuicyjny i dobrej jakości pilot

Minusy:

  • brak HBO GO
  • HDMI bez wsparcia dla 4K@120 Hz
Sonda
Płacisz abonament RTV?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze