Oddaj stary smartfon i dostaniesz nowy w ekstra cenie

2021-11-05 13:22

Smartfony OPPO z linii Reno od teraz dostępne są w specjalnej ofercie „Odkup telefonów” w stacjonarnej sieci Orange. Odsprzedając starszy model smartfona i wybierając nowy – jeden z kilku premiowanych w akcji urządzeń OPPO – można zyskać nawet 200 zł dodatkowego bonusu na zakup nowego urządzenia

Wymień stary smartfon na nowy z promocją

Rynek elektroniki użytkowej coraz częściej zwraca się w kierunku rozwiązań wspierających lepsze gospodarowanie komponentami, bardziej efektywną produkcją czy recyklingowi. Producenci – jak OPPO – poddają powtórnemu użyciu materiały odzyskane w produkcji[1], rośnie rynek smartfonów odnowionych[2]. W ten sposób starsze urządzenia mają szansę na „drugie życie” a fani nowinek technologicznych otrzymują urządzenia produkowane i dystrybuowane w duchu troski o bardziej zrównoważony rozwój.

ZOBACZ: Cyber Monday. Cyfrowy poniedziałek 2021. Co to jest i kiedy wypada?

Od dziś, 02.11.2021 r., OPPO będzie dodatkowo wspierać działania swojego partnera Orange w ramach akcji „Odkup telefonów”. Każdy, komu zalega w szufladzie starszy model sprawnego smartfona może odsprzedać go w dowolnym  salonie operatora i uzyskać bon na zakup nowych sprzętów i akcesoriów. Doradca w salonie Orange sprawdza stan techniczny i wizualny odsprzedawanego urządzenia, przedstawiając wycenę na miejscu. Dodatkowo wybór jednego z sześciu modeli OPPO Reno jest premiowany dodatkowym bonusem w postaci bonu do 200 zł.

EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

Pełna lista modeli uwzględnionych w ofercie jest następująca:

Urządzenie podlegające promocji

Wartość dodatkowej gratyfikacji

OPPO RENO6 PRO 5G 200 zł
OPPO RENO6 5G 175 zł
OPPO RENO5 5G 150 zł
OPPO RENO5Z 5G 125 zł
OPPO RENO4 PRO 5G 100 zł
OPPO RENO4 Z 5G 100 zł
Sonda
Czy korzystasz ze smartwatcha?

Promocja potrwa do końca listopada, a więcej informacji na temat samego procesu odkupu urządzeń i warunków, na jakich się on odbywa jest dostępny w każdym punkcie sprzedaży Orange jak i na stronie internetowej Orange Polska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze