Konkurs na premierę

Huawei zaczyna odliczanie do premiery tabletu MatePad 11.5” PaperMatte Edition

2024-03-25 10:06

Już 8 kwietnia na polskim rynku zadebiutuje nowy tablet HUAWEI MatePad 11.5” PaperMatte Edition, którego matowy ekran zapewnia świetną widoczność obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Z okazji nadchodzącej premiery oficjalny sklep internetowy huawei.pl zaprasza swoich klientów oraz nowych użytkowników do udziału w konkursie, który odbędzie się w dniach 25.03. - 7.04.2024 r. Do zdobycia są słuchawki marki, najnowszy tablet oraz kupony zniżkowe na jego zakup na huawei.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę, odpowiedzieć w maksymalnie 5 zdaniach na pytanie: „W jaki sposób MatePad 11.5” PaperMatte Edition ułatwiłby Twoją pracę lub naukę?” i zapisać się na newsletter. To wystarczy, aby mieć szansę na znalezienie się w gronie nagrodzonych osób.

Na zwycięzców czekają:

  • 1 tablet HUAWEI MatePad 11.5” PaperMatte Edition (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł)
  • 2 pary słuchawek HUAWEI FreeBuds 5i (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł)

Ponadto każda osoba uczestnicząca w konkursie, w dniu premiery, otrzyma kupon o wartości 50 zł, obniżający cenę zakupu wszystkich modeli z serii MatePad 11.5”. Kupony konkursowe są jednorazowe i można je wykorzystać wyłącznie na huawei.pl do 31.05.2024 r. Kupony nie łączą się ze sobą i nie łączą się z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie konkursowej

Pieniądze to nie wszystko - Wojciech Trojanowski

QUIZ PRL. Tak pracowano w PRL

Pytanie 1 z 16
Dokończ znane powiedzenie z czasów PRL dotyczące pracy: „Czy się stoi, czy się leży….”
QUIZ PRL. Tak pracowano w Polsce Ludowej
Najnowsze