Acer Enduro

i

Autor: materiały prasowe Acer Enduro

Laptop do zadań specjalnych. Oto Acer Enduro [ZDJĘCIA]

2021-07-21 8:49

Znudziły Ci się tradycyjne laptopy i potrzebujesz czegoś ekstra? A może pracujesz w ekstremalnych warunkach i tradycyjny sprzęt nie podoła w terenie? Z myślą o takich użytkownikach Acer wypuścił serię Enduro, czyli laptopy do zadań specjalnych. Testowany model Enduro N3 to 14-calowy laptop oznaczony stopniem ochrony IP53 oraz standardami militarnymi (MIL-STD-810G), oraz systemowi Aquafan™, który chroni urządzenie przed wodą z każdej strony.

Pancerny i to dosłownie

Acer Enduro N3 można porównać do czołgu. Masywny (choć niezbyt ciężki jak na swoją klasę), trudny do zniszczenia, ale niezbyt szybki. Ale to nie jest maszyna do obsługi najnowszych gier czy zaawansowanej grafiki, tylko do pracy, gdzie brud, pył i woda jest na porządku dziennym. Zalety serii Enduro docenią z pewnością służby ratownicze i pracownicy przemysłowi. Model N3 sprawdzi się szczególnie dobrze również m.in. w rękach miłośników outdooru lub pracowników branży eventowej.Bez obaw -  codziennym użytkowaniu osiągi Enduro sprawdzają się bardzo dobrze. Kilka otwartych programów nie robi wrażenia na Acer Enduro N3, wszystko działa jak należy. Urządzenie posiada militarny standard MIL-STD 810G który zapewnia nam ochronę na uderzenia. Laptop jest wykonany z plastiku i gumy która znajduję się na każdym rogu urządzenia. Wszystkie porty są zakryte przez wodoszczelne klapki.

ZOBACZ: Fatalna luka w popularnej przeglądarce Google Chrome! Koniecznie ją zaktualizuj

Super Raport 21.07 (Goście: Paweł Kowal - Koalicja Obywatelska, Jan Strzeżek - Porozumienie)

Co w środku?

Acer Enduro posiada wzmocniony ekran pokryty szkłem Corning® Gorilla®, które zapewnia bardzo dobrą ochronę wyświetlacza przed zalaniem czy zarysowaniem. Urządzenie posiada wbudowany czytnik linii papilarnych zgodny z Windows Hello. Zabezpieczeniom fizycznym Acer Enduro N3 towarzyszą najwyższej klasy zabezpieczenia cyfrowe, które chronią urządzenia np. przed cyberatakami. Składają się na nie m.in. moduł Discrete Trusted Platform, AEMS, czy dyski HDD strzeżone hasłami. Wewnątrz urządzenia został umieszczony procesor Intel Core i7 10. generacji i 32 GB pamięci DDR4 RAM, co stanowi o bardzo dobrych osiągach technicznych. Istnieje również możliwość zainstalowania oddzielnej karty graficznej NVIDIA GeForce MX230 GPU i skorzystania z dysku SSD PCle Gen3 NVMe o pojemności 512 GB, jeśli w grę wchodzą zadania wyjątkowo wymagające.

Acer zapewnia, że moc baterii wytrzyma aż 13 godzin pracy. Nawet jeśli realnie laptop bez ładowania wytrzyma godzinę czy dwie krócej, to nawet pracoholicy na nadgodzinach będą usatysfakcjonowani wytrzymałością baterii. 

Cena do jakości

Cena Enduro N3 w oficjalnym sklepie Acer wynosi 5399 zł i może trochę odstraszać. Za tę sumę można nabyć niezłe laptopy gamingowe czy super lekkie notebooki do pracy biurowej. Jednak pamiętajmy w jakim celu powstały takie modele jak pancerny Acer. W swojej klasie to fachura - to nie jest zwykły laptop, który jest odporony na uderzenia czy upadek na dywan. To prawdziwa bestia, która po zalaniu wodą będzie normalnie pracowała. W takim przypadku cena wydaje się już rozsądniejsza.

Sonda
Czy korzystasz z przeglądarki internetowej Google Chrome?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze