myPhone 8920 i 8920TV – polskie komórkowa dla wymagających

2010-02-11 16:31

Polski producent telefonów komórkowych myPhone wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele naszpikowane nowinkami technologicznymi. Mowa o bliźniętach: myPhone 8920 MARK i myPhone 8920TV MARKpro.

Telefony myPhone 8920 MARK i 8920 TV MARKpro to kolejny krok w rozwoju produktów polskiego producenta komórek. W prezentowanych modelach zaimplementowano rozwiązanie, umożliwiające obsługę połączeń bezprzewodowych Wi-Fi. Wraz z obsługą apletów JAVA pozwala to na wykorzystanie tych urządzeń do szybkiego przeglądania stron WWW, obsługi poczty e-mail i komunikatorów.

Przeczytaj koniecznie: Sony Ericsson Aspen – ekologia dla biznesu

Jak na myPhone przystało, prezentowane telefony wyposażono także w dobrze już znaną technologię Dual SIM. Pozwala ona na efektywne obniżenie kosztów połączeń, uwalnia też od konieczności noszenia dwóch telefonów oraz pomaga połączyć życie prywatne z zawodowym.

Obudowy obu urządzeń wykonano z wysokiej jakości materiałów, będących połączeniem metalu i twardych tworzyw sztucznych, w kolorze perłowego cappuccino. Aparat cyfrowy wyposażony w 2-megapikselową matrycę schowany jest za przesuwaną klapką chroniącą obiektyw przed przypadkowym zabrudzeniem. Dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji, umożliwia również obsługę urządzenia za pomocą palca lub dołączonego do zestawu rysika.

Przeczytaj koniecznie: Nexus One – telefon od Google (video!)

Telefony spełniają rolę przenośnego centrum rozrywki. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu odbiornikowi radiowemu, odtwarzaczom plików audio i video, obsłudze apletów JAVA oraz Bluetooth 2.0 z obsługą dźwięku stereo (A2DP). Dodatkowo myPhone 8920 TV MARKpro wyposażony jest w odbiornik telewizji analogowej, dzięki któremu będziesz mógł obejrzeć swój ulubiony program w każdym miejscu.

Prezentowane urządzenia są wyjątkowo energooszczędne. Producent wyposażył je w ponadprzeciętne akumulatory o pojemności 1000 mAh. Umożliwiają one przeprowadzenie dziewięciogodzinnej rozmowy, zaś w stanie czuwania potrafią wytrzymać aż 18 dni.

myPhone 8920 MARK - kosztować będzie tylko 499 złotych brutto. myPhone 8920TV MARKpro dodatkowo wyposażony w odbiornik TV kosztować będzie tylko 549 złotych brutto.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze