HUAWEI

i

Autor: Łukasz Trybulski/Super Biznes/Super Express HUAWEI

Nowe technologie

Nadchodzi wielka premiera smartwatchy Huawei Watch D i Huawei Watch GT 3 SE

2022-10-20 10:47

Wielkimi krokami zbliżają się premiery dwóch smartwatchy: Huawei Watch D zadebiutuje w Polsce 2 listopada, Huawei Watch GT 3 SE pojawi się na półkach już za kilka dni – 25 października. Aby świętować te wydarzenia, Huawei CBG Polska ogłosił konkurs, w którym główną nagrodą jest Huawei Watch D, wyróżniający się wyjątkową funkcją pomiaru ciśnienia krwi oraz szerokim wachlarzem prozdrowotnych opcji, takich jak analiza EKG. Do wygrania są również dwa lekkie i sportowe smartwatche Huawei Watch GT 3 SE, 5 par stylowych słuchawek FreeBuds Lipstick oraz 10 kuponów zniżkowych o wartości 100zł do wykorzystania na zakup wyżej wymienionych zegarków w sklepie huawei.pl.

Huawei Watch D – najlepszy asystent Twojego zdrowia

Huawei Watch D, który zadebiutuje w Polsce 2 listopada 2022 roku to nadzwyczaj wszechstronny smartwatch – specjalista w kwestii dbania o zdrowie i dobre samopoczucie użytkownika. Jego największym wyróżnikiem jest możliwość wykonania dokładnego pomiaru ciśnienia krwi z wykorzystaniem mini-pompki i poduszki powietrznej. Zegarek wyposażono także w elektrodę umożliwiającą pomiar i analizę EKG. Mimo dość kompaktowej konstrukcji, w urządzeniu znajduje się duża bateria pozwalająca na pracę nawet przez 7 pełnych dni na jednym ładowaniu, zarówno we współpracy ze smartfonami z Androidem, jak i z iOS. Smartwatch cechuje się ponadto ulepszonym pomiarem tętna, profesjonalną analizę snu, monitorowaniem saturacji (SpO2), a także ponad 70 trybami treningowymi.

Huawei Watch GT 3 SE – lekki, wygodny i wytrzymały

Huawei Watch GT 3 SE zadebiutuje w Polsce już 25 października. Ten smartwatch łączy w sobie wygodę i funkcjonalność – stworzony został z wyjątkowo lekkich materiałów, dzięki czemu waży zaledwie 35,6 grama. Zapewnia nawet do 2 tygodni pracy na jednym ładowaniu i umożliwia korzystanie z ponad 100 różnych trybów treningowych, funkcji monitoringu snu czy dokładnego pomiaru tętna. Wyposażony jest w 5‑systemowy system pozycjonowania GNSS, zapewniający precyzyjną nawigację.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „W jaki ciekawy sposób można zadbać o zdrowe serce w okresie jesiennym?” oraz zapisać się na newsletter na stronie konkursowej. Konkurs potrwa do poniedziałku 24 października 2022 roku.

Pieniądze to nie wszystko. Tomasz Gontarz
Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze