Największy Mi Store w Europie Środkowo-Wschodniej już otwarty! [ZDJĘCIA]

2020-12-21 4:38 tryb
Mi Store Xiaomi
Autor: MATERIAŁY PRASOWE Mi Store Xiaomi

Xiaomi otworzyło w Warszawie swój największy w Europie Środkowo-Wschodniej Mi Store. W Polsce jest już 20 autoryzowanych Mi Store zlokalizowanych w 16 miastach i 12 województwach.

- Zależy nam, by ta sieć w przyszłości rosła, gdyż sklepy stacjonarne są ważnym elementem w strategii biznesowej Xiaomi. Mamy silną pozycję na rynku smartfonów w Polsce i w całej Europie. Na pewno dołożymy wszelkich starań, by ją utrzymać – powiedział Łukasz Bieniek, zastępca dyrektora zarządzającego Xiaomi Polska. - Kiedy ponad trzy lata temu otwieraliśmy swój pierwszy punkt w Polsce, była to wyspa w centrum handlowym. Teraz, w Warszawie, otwieramy nasz największy w Europie Środkowo – Wschodniej Mi Store i to pokazuje jak wielki postęp zrobiliśmy w tak krótkim czasie – dodał.

Mi Store o powierzchni ponad 300 m2 znajduje się na parterze warszawskiego centrum handlowego Westfield Arkadia. Wyróżnia się specjalną strefą zaprojektowaną na kształt mieszkania, gdzie pokazane są rozwiązania do inteligentnego domu. Jest również możliwość skorzystania z Autoryzowanego Serwisu prowadzonego przez S.B.E Polska.  Jest to pierwszy tego typu koncept stworzony przez Xiaomi poza Chinami.   

Cyberpunk 2077 na smartfony! CD PROJEKT RED i Play przygotował darmowy motyw na smartfony

- Xiaomi to nie tylko smartfony, ale również całe portfolio produktowe inteligentnych rozwiązań dla domu. Widzimy duże zainteresowanie tymi urządzeniami ekosystemowymi, dlatego zależało nam na tym, aby stworzyć miejsce dla naszych klientów, w którym w praktyce mogą sprawdzić, jak działają nasze inteligentne urządzenia – podkreślił Bieniek.

- Od początku współpracy z Xiaomi wiedzieliśmy, że wspólnie osiągniemy bardzo dużo, bo dostrzegliśmy w tej globalnej firmie ogromny potencjał. Chociaż warunki, które nas otaczają obecnie, są bardzo trudne, cieszę się, że udało nam się wspólnie otworzyć ten wyjątkowy Mi Store. Dziękuję za zaufanie firmie Xiaomi – powiedział Leszek Sowiński, właściciel firmy ROLV.

Przyłóż smartfon do przystanku i dowiedz się kiedy odjeżdża tramwaj

Ze względu na obecną sytuację, bezpieczeństwo klientów i personelu, we wszystkich sklepach stacjonarnych Xiaomi obowiązują poniższe zasady:

• utrzymanie minimum dwumetrowej odległości pomiędzy klientami;

• obowiązek zasłaniania ust i nosa (maseczką lub innym materiałem) przez każdą osobę przebywającą w sklepie;

• możliwość dezynfekcji rąk specjalnym preparatem i możliwość założenia jednorazowych rękawiczek;

• urządzenia eksponowane w sklepie są poddawane stałej dezynfekcji;

•  w sklepie może przebywać jedna osoba na każde 15m2 (nie więcej niż 10 osób jednocześnie).

Wraz z najnowszym salonem w Westfield Arkadia w Polsce znajduje się w sumie 20 autoryzowanych punktów Mi Store, które zlokalizowane są w 16 miastach w 12 województwach.

Najnowsze