Perfumy Douglas za darmo na święta! Świetna promocja za zakup FreeBuds Lipstick

2021-12-20 1:43
Zdjęcie dziewczyny poziom
Autor: MATERIAŁY PRASOWE Zdjęcie dziewczyny poziom

Huawei wystartował z ofertą skierowaną do osób poszukujących idealnego prezentu świątecznego. Wybrane laptopy, tablety, monitory, smartwatche, opaski sportowe oraz bezprzewodowe słuchawki dostępne są teraz w atrakcyjnych cenach lub zestawach z innymi urządzeniami. Co więcej, każdy, kto kupi najnowsze słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick, otrzyma voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas. Oferta świąteczna potrwa do 2 stycznia 2022 roku.

Huawei i Douglas. Promocja na święta

Huawei i Douglas przygotowali kolejną odsłonę oferty skierowanej do osób poszukujących idealnego prezentu świątecznego dla ukochanej osoby. Przy zakupie FreeBuds Lipstick, wyjątkowych słuchawek w etui w kształcie szminki i po rejestracji udziału w promocji, konsument otrzyma voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas. Słuchawki FreeBuds Lipstick dostępne są w rekomendowanej cenie detalicznej 999 zł. Aby otrzymać voucher, należy kupić słuchawki, zachować dowód zakupu i zarejestrować udział w promocji na dedykowanej stronie: huaweifreebuds-swieta.plW ciągu 40 dni od rejestracji, organizator mailowo potwierdzi otrzymanie vouchera. Każdy dowód zakupu można zarejestrować tylko raz. Liczba voucherów w promocji jest ograniczona. Święta na huawei.pl to także świetna okazja na zakup jednego z mobilnych, wydajnych laptopów marki – w ofercie znalazł się między innymi flagowy Huawei MateBook X Pro 2021 w atrakcyjnym zestawie z monitorem Huawei MateView GT 27” i bezprzewodową myszką Huawei lub tabletem Huawei MatePad 11 i bezprzewodową myszką Huawei.

EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

W nowych cenach i w zestawach dostępne są również inne laptopy, w tym Huawei MateBook 14 w rekomendowanej cenie detalicznej 3 999 zł, Huawei MateBook 13 za 2 999 zł, a także Huawei MateBook D 15, Huawei MateBook D 14 oraz najnowszy Huawei MateBook 14s w zestawie z monitorem Huawei MateView GT 27” oraz bezprzewodową myszką.

W ofercie można znaleźć również gamingowe monitory Huawei MateView GT 34” – w wersji z soundbarem w rekomendowanej cenie detalicznej 2 199 zł oraz w wersji bez soundbara za 1 999 zł. Święta w Huawei to również okazja na zakup tabletów marki, w tym Huawei MatePad 11 w zestawie z magnetyczną klawiaturą oraz rysikiem M-Pencil 2.

Osoby poszukujące smartwatcha, który pomoże w wypełnieniu noworocznych postanowień związanych z poprawą kondycji, w ofercie znajdą wyposażony w aż 100 trybów sportowych Huawei Watch GT 2 (46 mm) w rekomendowanej cenie detalicznej 599 zł lub wersję 42 mm w kolorze złamanej bieli za 699 zł. Świetnym prezentem mogą również być słuchawki, na przykład douszne Huawei FreeBuds 4 w atrakcyjnej cenie 499 zł lub dokanałowe Huawei FreeBuds 4i za 279 zł.

Sonda
Robisz zakupy w internecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze