Play - esport

i

Autor: Play

Play na PGA 2018 – jeszcze więcej atrakcji dla graczy!

2018-10-06 2:00

Operator sieci komórkowej Play - główny partner PGA 2018, już po raz trzeci otworzy podczas targów strefę dla fanów gamingu i esportu. Nie zabraknie w niej największych gwiazd polskiego YouTube’a, najnowszego sprzętu, najpopularniejszych gier oraz najlepszych konkursów.

Tegoroczna edycja Poznań Game Arena – czyli największych targów gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Polsce jest już coraz bliżej. Święto graczy odbędzie się w dniach 12-14 października. Po raz kolejny oficjalnym partnerem imprezy będzie operator sieci komórkowej Play, który ponownie otworzy specjalną Strefę, w której wszyscy goście będą mogli skorzystać z wielu atrakcji.

Najważniejszym elementem Strefy Play będą profesjonalne stanowiska komputerowe oraz konsolowe, na których będzie można zagrać w najpopularniejsze tytuły – Fortnite, Counter Strike: Global Offensive, League of Legends i Forza Horizon 4. Rozgrywki będą prowadzone w trybach 5vs5, a także 1vs1 na specjalnym podnośniku w strefie Wyższy Level Gamingu.

Wszyscy gracze i fani nowych technologii będą mogli podczas targów w praktyce przetestować najnowsze akcesoria marki Razer – partnera strefy Play. Na stoisku pojawią się różne modele słuchawek, myszek, podkładek, padów oraz klawiatur. Wybrane urządzenia będzie można kupić w promocyjnych cenach. Najwięksi maniacy mobilnej rozrywki będą mogli zagrać na gamingowym smartfonie – Razer Phone.

Play - esport

i

Autor: Play

Główną atrakcją Strefy Play podczas targów PGA 2018 będą spotkania z największymi gwiazdami polskiego YouTube’a. W strefie Meet-up pojawią się m.in. Izak, Rezi, Nervarien, Blowek, Kaiko, Sitr0x, JDabrowsky, Leh, Jcob, Disowskyy, MKRR3 i Człowiek Warga. Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się na PGA, prowadzone będą relacje na żywo w kanałach social media sieci Play: Instagramie oraz Facebooku.

Na stoisku nie zabraknie także ładowarni ze strefą chillout, w której będzie można odpocząć, naładować swojego smartfona i udostępnić zdjęcie lub film ze stoiska – co oprócz udziału w oryginalnych konkursach i quizach, umożliwia zdobycie jednej z wielu atrakcyjnych nagród i tysięcy gadżetów. Na miejscu będzie możliwość zdobycia i rejestracji jednego z unikatowych starterów Play z wizerunkiem YouTuberów.

Play - esport

i

Autor: Play

Operator przez całe targi PGA będzie informował o nowościach w swojej ofercie, w tym rozszerzeniu usługi Direct Billing o urządzenia Xbox/Microsoft, a także zorganizuje pokazowy mecz w CS:GO z gwiazdami Polskiej Ligi Esportowej oraz zawodnikami drużyny Izako Boars. Osoby zainteresowane prowadzeniem komentarza podczas rozgrywek e-sportowych będą mogły wziąć udział w turnieju casterów, a wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy przy Just Dance Now - gdzie do tańczenia wykorzystamy smartfony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze