Promocje na słuchawki, smartwatche i opaski sportowe Huawei [BLACK FRIDAY]

2021-11-24 2:21
Huawei nowości 2021
Autor: Materiały prasowe

Do oferty Black Friday na huawei.pl dołączyły wybrane bezprzewodowe słuchawki, smartwatche oraz opaski sportowe, w tym smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro oraz słuchawki Huawei FreeBuds 4. Promocja potrwa do 29 listopada. Również do 29 listopada trwa atrakcyjna oferta Black Friday na inne produkty Huawei, m.in. na laptopy, tablety, monitory i routery.

Black Friday 2021

Nowa odsłona Black Friday na huawei.pl to świetna okazja na zakup jednego ze smartwatchy Huawei, które wyróżniają się długim czasem pracy na jednym ładowaniu, eleganckim designem oraz zaawansowanymi funkcjami monitorującymi zdrowie, sen, stres oraz aktywność fizyczną. W ofercie można znaleźć między innymi Huawei Watch GT 2 Pro w rekomendowanej cenie detalicznej 849 zł, Huawei Watch GT 2 w wersji 46 mm za 549 zł oraz w wersji 42 mm w cenie 749 zł, a także Huawei Watch GT 2e za 399 zł oraz fitnessowy zegarek Huawei Watch Fit w rekomendowanej cenie 399 zł. Black Friday to również okazja na zakup opaski sportowej Huawei Band 6 w rekomendowanej cenie 199 zł. Osoby poszukujące niezawodnych, bezprzewodowych słuchawek wyposażonych w aktywną redukcję szumów, mogą wybrać pomiędzy dousznymi Huawei FreeBuds 4, dostępnymi w ofercie Black Friday w rekomendowanej cenie 499 zł, a dokanałowymi Huawei FreeBuds 4i za 249 zł.

Express Biedrzyckiej - Marek Belka: Rząd stracił kontrolę nad cenami

Pełna lista produktów z kategorii wearable i audio objętych promocją Black Friday:

Sonda
Czekasz na Black Friday 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze