Oppo Reno 6

i

Autor: materiały prasowe

Promocje na Walentynki. Przeceny OPPO na smartfony, słuchawki i zegarki

2022-02-05 8:40

OPPO wystartowało z promocjami z okazji zbliżającego się święta zakochanych. Miłośnicy technologii będą mogli kupić dla siebie lub dla bliskiej osoby modele ze sztandarowej serii Reno – Reno6 oraz Reno5 – w obniżonych cenach. Specjalna oferta obejmuje również słuchawki Enco Air oraz Enco Free2, a także opaskę OPPO Band. Co więcej, od piątku będzie można zakupić dwa zegarki OPPO Watch w cenie jednego. Warto się pospieszyć, bo rabaty obowiązywać będą do 14 lutego br.

Promocje OPPO na Walentynki

Walentynkowa promocja OPPO to okazja do zakupu sztandarowych smartfonów z serii Reno, wyróżniających się autorskim designem OPPO Glow, możliwościami fotograficznymi i wideo oraz szybkim ładowaniem. To smukłe i lekkie smartfony wypełnione dobrymi komponentami z nakładką systemową ColorOS. Dodatkowo tryb portretowy Bokeh Flair Portret Wideo pozwala uchwycić każdą wyjątkową chwilę. Do dnia 14 lutego br., model Reno6 5G będzie można kupić w cenie 2214 zł. Natomiast wersja Pro – Reno6 Pro 5G, po rabacie w wysokości 485 zł, będzie dostępna za 3214 zł. 

Producent nie zapomniał również o promocji na smartfony, które choć debiutowały na polskim rynku w zeszłym roku, nadal cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Za Reno5 Lite klienci zapłacą 1214 zł, a cena Reno5 5G wyniesie 1514 zł, zamiast 1999 zł.

Dobry sprzęt do słuchania muzyki przyda się zawsze – niezależnie czy słuchamy walentynkowej playlisty czy mocniejszych brzmień. Dlatego też OPPO przygotowało rabat na bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Enco Free2 współtworzone z Dynaudio, które dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów (ANC) pozwolą odpocząć od hałasu panującego wokół i skupić się tylko na słuchaniu muzyki. Do 14 lutego będą one dostępne w cenie 414 zł.

EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

Producent przygotował również promocje dla osób planujących przeznaczyć na słuchawki nieco niższy budżet. W tym samym terminie, bezprzewodowe słuchawki Enco Air to wydatek 214 zł (po obniżce z 299 zł). Wyróżnia je elegancki design oraz doskonała jakość wykonania potwierdzona certyfikatem TÜV Rheinland. Dla fanów sportów i osób prowadzących aktywny tryb życia, które chcą mieć inteligentne urządzenie m.in. monitorujące tętno, liczbę kroków, czy poziom nasycenia krwi tlenem, producent przygotował OPPO Band w obniżonej cenie – 169 zł.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Z kolei OPPO Watch w wersji 46 mm (WiFi) można dopasować do męskiego i damskiego nadgarstka, co jest istotną wiadomością dla osoby, która będzie chciała go nabyć zarówno dla siebie, jak i swojej drugiej połówki. W walentynkowej ofercie, od najbliższego piątku, można kupić 2 urządzenia OPPO Watch (WiFi) w cenie jednego. Oferta na OPPO Watch (WiFi) obowiązuje na model w kolorze złotym i będzie dostępna w sklepie euro.com.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze