Robert Lewandowski

i

Autor: 4F Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w nowej roli! Gwiazdor Bayernu w niecodziennym wideo promującym Petal Search

2021-01-21 2:05

Huawei wystartował z kampanią digitalową promującą Petal Search, autorskie narzędzie do wyszukiwania i instalowania aplikacji na najnowszych smartfonach i tabletach marki opartych o HMS. Głównym elementem kampanii jest wideo z ambasadorem marki Robertem Lewandowskim, który zachęca do instalowania ulubionych aplikacji z różnych kategorii właśnie dzięki wyszukiwarce Petal Search.

W najnowszym spocie Robert Lewandowski prezentuje widzom możliwości, jakie daje korzystanie z wyszukiwarki Petal Search – można dzięki niej pobierać aplikacje bankowe, ulubione aplikacje z muzyką i filmami, a także niezbędne każdemu kierowcy mapy i nawigację. Film będzie dostępny również w innych kanałach własnych marki, w tym na Facebooku, Instagramie, a także w social media Roberta Lewandowskiego. Kampania potrwa do 12 lutego.

Robert Lewandowski ma nowe zajęcie! Będzie produkował panele słoneczne

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia

Petal Search można pobrać na smartfon lub tablet ze sklepu AppGallery. Aplikacja ta agreguje w jednym miejscu większość popularnych na świecie aplikacji z różnych kategorii i w łatwy sposób pozwala pobierać je na urządzenia Huawei oparte o autorski ekosystem HMS. Jeśli dana aplikacja jest dostępna w AppGallery, Petal kieruje użytkownika właśnie tam, jeśli nie - podpowiada, z jakiego innego źródła można ją zainstalować lub odsyła do wersji webowej aplikacji.

W AppGallery znajduje się już dziesięć aplikacji bankowych, a ogólnie w sklepie jest już ponad 1000 polskich aplikacji. Z kolei w skali globalnej jest ich ponad 96 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze