słuchawki Sennheiser HD 560S

i

Autor: Materiały prasowe

Sennheiser prezentuje swoje nowości produktowe. Słuchawki HD 560S oraz HD 250BT [ZDJĘCIA]

2020-10-05 4:14

Nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT zapewniają 25-godzinną żywotności baterii i obsługę zaawansowanych kodeków. Nowy HD 250BT pozwala słuchaczom cieszyć się doskonałym dźwiękiem w dowolnym miejscu i czasie - przekonuje producent. Z kolei HD 560S to naturalny i czysty dźwięk referencyjny, który pozwala na odkrywanie najmniejszych szczegółów nagrania, zapewnia dodatkowo większe doznania w zakresie niskich częstotliwości. Ponadto nowe słuchawki oferują ponadprzeciętny komfort użytkowania dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji.

Nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT są wyposażone w uznane przetworniki niemieckiego producenta. Obsługa wysokiej jakości kodeków audio, takich jak AAC i aptX, a także Bluetooth 5.0 zapewniają niezwykłą jakość bezprzewodowego dźwięku z dynamicznym basem, tak aby móc cieszyć się muzyką w ruchu w każdej chwili. Mobilna aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia użytkownikom dostosowanie wrażeń dźwiękowych do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie technologia audio aptX Low Latency doskonale synchronizuje dźwięk z toczącą się akcją na ekranie w trakcie oglądania filmów.

ZOBACZ TAKŻE: Nowość od marki Sennheiser już na polskim rynku. Zobacz CX 400BT True Wireless [ZDJĘCIA]

„Nasz nowy produkt HD 250BT, dzięki swojej niezwykłej wydajności oraz zaawansowanym funkcjom w przystępnej cenie, powstał po to, aby każdy dzień był bogatszy o nowe wrażenia dźwiękowe i muzyczne” — powiedział Jermo Köhnke, Product Manager w firmie Sennheiser. Te na pierwszy rzut oka podstawowe słuchawki oferują szereg funkcji premium, które zapewniają niesamowite wrażenia odsłuchowe — gdziekolwiek jesteś.

Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki w drodze przez wiele godzin, oglądasz filmy czy odbierasz połączenia przez wbudowany mikrofon, wyjątkowa 25-godzinna żywotność baterii HD 250BT pozwala słuchawkom dotrzymywać kroku najbardziej aktywnym użytkownikom. Dzięki wytrzymałej konstrukcji oraz miękkim, izolującym od hałasu nausznikom i intuicyjnym elementom sterowania, słuchawki HD 250BT będą towarzyszyć w każdej życiowej przygodzie. Sennheiser HD 250BT będą dostępne na polskim rynku w styczniu 2021 w katalogowej cenie detalicznej 319 zł.

HD 560S są odpowiedzią na potrzeby słuchaczy, którzy chcą słyszeć dany utwór ze wszystkimi jego szczegółami na każdym etapie, od studia nagrań aż po plik dźwiękowy. Mają za zadanie pokazać, jak utwór ma być słyszany w założeniu jego twórcy, a nie dostarczyć jego interpretację oferowaną przez producenta słuchawek. Przetworniki HD 560S zostały specjalnie dostrojone pod kątem precyzji, oferując niezawodne porównania miksów A/B, źródeł i formatów plików. Dodatkowo otwarte nauszniki ułatwiają naturalne rozprzestrzenianie się fal dźwiękowych, a ich specjalne ustawienie zapewnia optymalną pozycję przetworników, co gwarantuje szeroką, wyrazistą scenę dźwiękową bez konieczności odsłuchu w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu.

CZYTAJ KONIECZNIE: Walka o rozwój sieci 5G. Niemcy nie wykluczają Huawei ze swojego rynku

Oferowany przez HD 560S zakres częstotliwości od 6 Hz do 38 kHz zapewnia precyzyjny i dokładny dźwięk, wzbogacony o większe możliwości w dolnym pasmie. W efekcie słuchawki te bez problemu odtworzą wszystkie basowe niuanse występujące we współczesnej muzyce. Jednocześnie wysoka czułość 110 dB /1 V oraz niezwykle niski współczynnik całkowitego zniekształcenia harmonicznego THD (<0,05% przy 90 dB) oferują klarowność i dynamikę nawet przy wysokim poziomie ciśnienia akustycznego (SPL).

„Mamy przyjemność przedstawić idealne słuchawki dla początkujących audiofilów. HD 560S reprezentują zmianę podejścia do dynamicznych słuchawek w kwestii odwzorowania basów oraz stosunku ceny do jakości” — powiedział Jeremo Köhnke, Product Manager w firmie Sennheiser. „Liniowa charakterystyka brzmienia HD 560S, dostosowana do analitycznych sesji odsłuchowych, spełni wymagania audiofilów, którzy oceniają nagrania jako całość uwzględniając całą ścieżkę produkcji” — dodał Köhnke.

Słuchawki, których nawet nie poczujesz

Długie słuchanie muzyki wymaga użycia słuchawek, które są wyjątkowo wygodne i lekkie. Takie właśnie są słuchawki HD 560S. Ultralekka obudowa zapewnia swobodne słuchanie muzyki bez przerwy. Otwarta konstrukcja wokółuszna oferuje korzyści wykraczające poza naturalny dźwięk – wentylowane nauszniki pozostają chłodne, a welurowe poduszki zostały starannie dopracowane tak, aby wszystkie miejsca bezpośredniego kontaktu były miękkie w dotyku i zapewniały komfort podczas długotrwałego słuchania.

Z uwagi na to, że audiofile często korzystają z różnych źródeł, cewka drgająca została specjalnie opracowana, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia, niezależnie od systemu odtwarzania, podczas gdy impedancja 120 Ω pozwala na użycie słuchawek HD 560S z praktycznie każdym źródłem dźwięku. Aby zapewnić maksymalną wielofunkcyjność słuchawki HD 560S są wyposażone w odłączany 3-metrowy kabel z wtykiem 6,3 mm i adapterem 3,5 mm na elastycznym przewodzie o długości 15 cm. Słuchawki będą dostępne w Polsce w pierwszej połowie października w katalogowej cenie 899 zł.

Super Biznes 5 X