CENZURA na Facebooku? Prezes Hospicjum im. Małego Księcia: „Nie chcą promować życia”

i

Autor: Pixabay/LoboStudioHamburg

Wielka awaria Facebooka! Nie działa też Messenger oraz Instagram

2021-02-25 17:37

Awaria internetu. Padły dwa potężne serwisy społecznościowe. Nie działa Facebook, Instagram i związany z nimi komunikator - Messenger. Problemy użytkowników wspominanych portali zaczęły się ok. godziny 16.

Awaria Facebooka, Instagrama i Messengera

Według serwisu Downdetector, który na bieżąco monitoruje wszystkie nieprawidłowości w działaniu stron internetowych, sieci komórkowych czy aplikacji, awarii uległy trzy potężne media społecznościowe - Facebook, Messenger i Instagram - należące do internetowego imperium Marka Zuckerberga. Główny problem zgłaszany przez użytkowników dotyczy wysyłania lub odbierania wiadomości, dostępności strony internetowej oraz możliwości logowania się do serwisu.

Nie musisz nosić ze sobą dowodu. Od teraz masz go w aplikacji mobilnej dostępnej w AppGallery

Instagram - sztuka czy erotyka?

Zdecydowanie większe trudności w korzystaniu z Messengera czy Instagrama występują u internautów korzystają z komputerów. W niektórych przypadkach wiadomości, których nie można wysłać lub odebrać za pomocą strony internetowej, są dostępne w wersji mobilnej na smartfonach. Nie wiadomo, co jest przyczyną awarii Facebooka, Instagrama i Messengera. Z pewnością trwają już prace nad usunięciem usterki. 

Zasięg obecnej awarii popularnych mediów społecznościowych dotyczy głównie Polski. Przypomnijmy, że po koniec ubiegłego roku doszło do globalnej awarii Facebooka i Messengera. Wówczas niemal cała Europa zmagała się z problemami technicznymi w wymienionych aplikacjach. Zgłoszenia o awarii pojawiły się również m.in. w Australii, Nowej Zelandii i na Filipinach. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze