Wielka premiera serii P50 coraz bliżej! Huawei rozdaje prezenty

2022-01-19 2:22
Huawei sklep
Autor: MATERIAŁY PRASOWE Huawei sklep

Huawei zaprasza wszystkich oczekujących na premierę najnowszej flagowej serii smartfonów Huawei P50 – zaplanowanej na 26 stycznia – do udziału w atrakcyjnej promocji, w której do wygrania są kupony zniżkowe do sklepu huawei.pl. Promocja potrwa do 8 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Do zdobycia jest m.in. kupon zniżkowy o wartości 6498 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie huawei.pl i vouchery na zakup wybranych urządzeń za 1 zł na huawei.pl – słuchawek Huawei FreeBuds Lipstick, laptopa Huawei MateBook 14s i smartwatcha Huawei Watch 3 Pro Elite. Dostępne są także kupony zniżkowe 50 zł do wykorzystania przy zamówieniu wartym co najmniej 299 zł w sklepie huawei.pl. Uczestnicy każdego dnia mają nową szansę na wygraną.

Tańczące z promocjami 11.01.2022

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zalogować się za pomocą ID Huawei lub zarejestrować nowe konto, następnie wejść w baner znajdujący się na stronie internetowej i kliknąć na przycisk „Start”, żeby odebrać jedną z nagród. Zniżki nie łączą się ze sobą – jedna zniżka może zostać wykorzystana na jedno zamówienie na huawei.pl. Zdobyty kupon lub voucher zostanie automatycznie przypisany do konta użytkownika i może być wykorzystany w ciągu 15 dni od dnia jego otrzymania. Regulamin promocji znajduje się na stronie www.

 Huawei P50 Series
Autor: Materiały prasowe Huawei P50 Series
Sonda
Jak często wymieniasz smartfona na nowy model?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze