Huawei sklep

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Huawei sklep

Wielka premiera serii P50 coraz bliżej! Huawei rozdaje prezenty

2022-01-19 2:22

Huawei zaprasza wszystkich oczekujących na premierę najnowszej flagowej serii smartfonów Huawei P50 – zaplanowanej na 26 stycznia – do udziału w atrakcyjnej promocji, w której do wygrania są kupony zniżkowe do sklepu huawei.pl. Promocja potrwa do 8 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Do zdobycia jest m.in. kupon zniżkowy o wartości 6498 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie huawei.pl i vouchery na zakup wybranych urządzeń za 1 zł na huawei.pl – słuchawek Huawei FreeBuds Lipstick, laptopa Huawei MateBook 14s i smartwatcha Huawei Watch 3 Pro Elite. Dostępne są także kupony zniżkowe 50 zł do wykorzystania przy zamówieniu wartym co najmniej 299 zł w sklepie huawei.pl. Uczestnicy każdego dnia mają nową szansę na wygraną.

Tańczące z promocjami 11.01.2022

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zalogować się za pomocą ID Huawei lub zarejestrować nowe konto, następnie wejść w baner znajdujący się na stronie internetowej i kliknąć na przycisk „Start”, żeby odebrać jedną z nagród. Zniżki nie łączą się ze sobą – jedna zniżka może zostać wykorzystana na jedno zamówienie na huawei.pl. Zdobyty kupon lub voucher zostanie automatycznie przypisany do konta użytkownika i może być wykorzystany w ciągu 15 dni od dnia jego otrzymania. Regulamin promocji znajduje się na stronie www.

 Huawei P50 Series

i

Autor: Materiały prasowe Huawei P50 Series
Sonda
Jak często wymieniasz smartfona na nowy model?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze